09-9514276

+ קטגוריית המאמרים
אתר אינטרנט עסקי
הפעלה שוטפת של אתר אינטרנט עסקי היא לא משימה קלה, ורשימת המטלות לביצוע לעולם אינה נגמרת. יחד עם זאת ברור כיום לכל עסק שאתר אינטרנט עסקי הוא כלי פרסומי הכרחי שמשרת את מטרות פרסום החברה ומכירת שירותיה.    רושם ראשוני חשוב   בואו נודה בזה - אנחנו חיים בעולם שבו מרבית האנשים מחפשים בגוגל או מפשים ביקורות און ליין אודות החברה, הצוות המקצועי שלה והרקורד האינטרנטי שלה : איכות האתר שלה, ביקורות לקוחות בפייסבוק, פסקי דין שבהם היא מעורבת וכיו"ב. זו הסיבה שחשוב להשקיע באתר אינטרנט עסקי שבו ניתן להטות במשהו את רושם הלקוחות והגולשים. 

אתר לעסקים קטנים
אתר לעסקים קטנים הוא אתר המורכב מדפים בודדים, והמכיל עמודי טקסטים ספורים. קלות ההקמה של אתר כזה מובילה לפעמים להזנחה של נושא התחזוקה. המאמר דן בטעויות שכיחות בתחום זה.   תחזוקת אתר לעסקים קטנים: טעויות נפוצות אתר לעסקים קטנים מאופיין בדרך כלל במהירות הקמה גבוהה. בעוד שפורטל גדול אשר נועד לייצג ולשרת עסק מסועף דורש אפיון מדוקדק, אתר לעסקים קטנים יכול בקלות להתאים לתבניות מוכנות, ועל כן ניתן להקים אותו תוך ימים ספורים. קלות זאת של קבלת תוצאה שנראית טוב בהשקעה נמוכה גורמת לנו לחשוב שגם תחזוקת האתר אינה דורשת משאבים רבים. כאן צפויה לנו אכזבה קשה.

בניית אתר תוכן
בניית אתר תוכן לחברות ולארגונים מחייבת השקעה לא מבוטלת. יש לראות בה השקעה לטווח הארוך, שכן התוכן האתר תורם לקידומו של האתר במנועי החיפוש וליצירת חוג גולשים נאמן.   בניית אתר תוכן לחברות: השקעה לטווח הארוך בניית אתר תוכן חייבת להתחשב באופי הייחודי של הארגון. אתרי תוכן הם אתרים שעיקר ייעודם הוא העברת מידע עדכני אל קהל הקוראים. הדוגמאות המובהקות לאתרי תוכן הן בלוגים המוקדשים לנושא ספציפי, אתרי חדשות, או אתרים רשמיים של חברות, ארגונים או מוסדות (למשל, אתר של מוסד לימודי המציג מערכת שעות, סילבוס, הודעות וכדומה). גם אתרי אינטראנט רבים, המיועדים לשימוש פנים ארגוני, עונים לעתים קרובות להגדרה זו.

בניית אתר לעסקים קטנים
אתר האינטרנט הפך בשנים האחרונות לכלי השיווק החשוב ביותר של העסקים הקטנים. גם חברות שיש להם מחלקות מכירות מפותחות ומקושרות מבינות שללא אתר אינטרנט שמציג את השירותים והמוצרים של החברה החברה יכולה להחמיץ הזדמנויות עסקיות שאנשי המכירות לא היו יכולים להגיע אליהן ללא נוכחות אינטרנטית ראויה. בניית אתר לעסקים קטנים נראית לעתים כמשימה פשוטה, שכן אתר של עסק קטן מורכב מדפים בודדים ומערכת הקשרים ביניהם אינה מסועפת במיוחד. יחד עם זאת, לעתים קרובות נעשות טעויות מצערות. במאמר זה נתאר תהליך מובנה של בניית אתר לעסקים קטנים על מנת להמנע משגיאות טיפוסיות.

בניית אתר אינטרנט לעסק
מספרם של אתרים עסקיים ברשת נמנה במיליונים, והתחרות ביניהם הולכת וגוברת. בעת בניית אתר אינטרנט לעסק חשוב ביותר להקפיד על הצגת מידע ברורה ונוחה לגולש. במאמר מנותחות מספר טעויות נפוצות בתחום זה.   בניית אתר אינטרנט לעסק: טעויות נפוצות באופן הצגת המסרים העיקריים   בניית אתר אינטרנט לעסק הפכה בשנים האחרונות למשימה שגרתית למדי. כמעט כל בית עסק שמכבד את עצמו מעוניין בייצוג הולם ברשת, בין אם זה ברמת מידע בסיסי (אתר מסוג "כרטיס ביקור") לבין אם זה סניף פעיל ומתפקד של העסק (אתר חברה, חנות מקוונת).. במאמר זה נעמוד על טעויות נפוצות בהצגת המסרים העיקריים של אתר עסקי או מסחרי.

 עיצוב רספונסיבי לאתר אינטרנט
המגמה הברורה המסתמנת בתחום השימוש של אתרי אינטרנט היא שגלישה דרך מכשירי Smartphones כבר עולה על גלישה באמצעות מחשבים נייחים. לגודל המסך יש יש משמעות רבה על האופן בו יש לעצב אתרי אינטרנט חדשים. מאמר זה פונה למי שברשותו אתר שמותאם לתצוגה רק ברזולוציות מחשב ונדרש כיום לשדרוג העיצוב כדי לתת מענה לשינויים בהרגלי הגלישה שדורשים מתן מענה עיצובי לתצוגת האתר במספר רזולוציות בו זמנית. באופן מסורתי הצפיה באתרי אינטרנט היתה באמצעות מחשבים ניידים או נייחים בעלי רוחב של 800 פיקסלים ומעלה. כאשר גולשים לאתר דרך המכשיר הסלולרי, הוא נראה קטן, והגדלת הזום של התצוגה, הופכת את הגלישה באתר ללא נוחה בעליל. עיצוב רספונסיבי לאתר אינטרנט מציע דרך אלטרנטיבית לתצוגה שונה עבור כל רזולוציית מסך עליה מוצג האתר.

אתרי אינטרנט תדמיתיים
אתרי אינטרנט תדמיתיים יוצרים סינרגיה בין האסטרטגיה העסקית של החברה לבין הנראות והשימושיות של האתר באינטרנט. פתרון נכון דורש תכנון יסודי, עיצוב ברמה גבוה עם דגש על הנעה לפעולה וכן דגש על אינטראקציה ומידע רלוונטי ועדכני שיעודד ביקורים חוזרים באתר של לקוחות פוטנציאלים. חווית משתמש באתרי אינטרנט תדמיתיים צריכה לכלול את המרכיבים הבאים:   - התאמת ממשק המשתמש לפונקציונאליות הנדרשת מהאתר אך וגם לשיפור חווית הגלישה באתר. המטרה העיקרית של אתרי אינטרנט תדמיתיים היא לספק חוויית משתמש טובה, לצד מתן יכול לגולש לנווט לאזורי התוכן בהם הוא יחשף למטרות עסקיות של החברה ולמסרים או המוצרים אותם היא רוצה לחשוף בפניו.

בניית אתר תדמית
בניית אתר תדמית מקצועי וייחודי חשובה לכל עסק על מנת להגדיל מכירות, לחשוף את החברה לאלפי לקוחות פוטנציאלים ולבנות מותג איכותי באינטרנט. בניית אתר תדמית ייחודי היא בבחינת הכרח לכל עסק ללא קשר למידת התחרות הקיימת בענף בו הוא פעיל. מאחר שהשפעת האינטרנט התחזקה מאד בשנים האחרונות, בניית אתר תדמית הפכה לכמעט דרישת חובה עבור כל העסקים הקטנים. החשיבות הגדולה של בניית אתר תדמית הוא בהיותו כלי שיווק אוניברסאלי. הוא אמצעי תקשורת עם לקוחות בכל מקום וכל זמן. בייחוד כאשר בוחנים את העלויות הנמוכות יחסית של בניית אתר אינטרנט, נכון בדרך כלל שאתר אינטרנט מייצג את ההשקעה הנמוכה ביותר ואת התשואה הגבוהה ביותר עבור רוב החברות הקטנות.