09-9514276

+ קטגוריית המאמרים
האם האתר מהיר מספיק?
האם אתר האינטרנט שלך פועל מהר? לא רק בנוגע למידע ולתקשורת, אלא למהירות ממשית. כמה מהר האתר עולה? כמה זמן לוקח לנווט מדף לדף? אנחנו כישראלים (או כמאמצים טרנדים אמריקאים), ידועים באהבתנו למהירות: אוכל מהיר, אינטרנט במהירות גבוהה, נהיגה מהירה וכו. . אז אין זו הפתעה שגוגל לוקח כעת בחשבון במערכת הדירוג שלו את מהירות האתרים. זה עדיין לא תופס משקל רב כמו נושאים כמו לרלוונטיות, אך עדיין צריך לקחת זאת בחשבון.

איך לבנות אתר מצליח
עיצוב אתרים הוא לא אמנות. מדובר באוסף של מיומנויות שונות - מקופירייטינג וטיפוגרפיה, פריסה נכונה של העמוד וקרייטיב איכותי. כל אלו צריכים להתמזג יחד כדי ליצור ממשק אסתטי ונעים, שנותן את הבמה הנכונה לתוכן של האתר. התשובה לשאלה - איך לבנות אתר מצליח - דורשת ירידה לפרטי תהליך הבנייה והעיצוב של אתר אינטרנט. בראשית התהליך  חשוב לאפיין את המטרות הארגוניות עוד לפני שמתחילים לעצב את האתר. אי אפשר לעצב ממשק משתמש שנראה טוב להגיד שבכך הושגו כל המטרות של האתר. למען האמת ישנם אתרי אינטרנט רבים שנראים פנטסטיים מבחינת העיצוב אך לעתים קרובות נכשלים לחלוטין בפונקציה שלשמה הן נועדו.

אתרים לעסקים קטנים
עסקים קטנים צריכים בדרך כלל אתר פשוט במונחים של עיצוב ופונקציונאליות. כיום ישנן פלטפורמות נהדרות שמאפשרות גם בתקציבים קטנים של אלפי שקלים בודדים ליצור אתרים לעסקים קטנים ידידותיים למשתמש , המכילים תוכן איכותי ועיצוב אלגנטי. את הפוקציונאליות הדרושות באתרים לעסקים קטנים ניתן להשיג באמצעות פלטפורמת ג'ומלה סטנדרטית, תוך שינוי התצורה שלה ושימוש במודוולים החיוניים בתצורתה לניהול מאמרים וגלריות בלבד. בעתיד עם התגברות הצרכים של הלקוחות ניתן להוסיף עוד ועוד מודולים ככל הנדרש על גבי אותה הפלטפורמה.

שירותי אחסון אתרים
כשמדובר בשירותי אחסון אתרים, למהירות הגלישה ולזמינות האתר ישנה השפעה רבה על היכולת להצליח בפעילות השיווק באינטרנט. 79% מגולשים מצהירים כי לא יחזרו לביקור חוזר לאחר שחוו כשלון בכניסה לאתר מסוים. בכל חברות אחסון אתרים יש רשימת מכולת של כמה שטח דיסק ורוחב פס. אולם מרבית החברות המציעות שירותי אחסון אתרים אינן זמינות מעבר לשעות הפעילות הרגילות, ולעיתים נדרשות דקות רבות על שנציג השירות הרלוונטי יענה לשיחה. שירותי האחסון שלנו מתבססים על המגע אישי ואנשי שירות שזמינים תמיד בפלאפון אישי.

מבחני קונספט
מבחני קונספט בתחום האינטרנט משמשים לזיהוי מוקדם של פוטנציאל הצלחה של עיצוב אתרים חדשים. מטרת המבחן היא לבדוק את תגובת הלקוחות לקונספט העיצוב הבסיסי של האתר, ולסייע בקבלת החלטות לגבי המשך העיצוב המוצע או נטישתו לטובת משהו אחר. עלויות העיצוב והתכנות הזולות יחסית מאפשרות לבדוק את היעילות של עיצובים שונים באמצעות יצירה דפי נחיתה פשוטים יחסית לפני השקה של אתר שלם.

קביעת מדדים להצלחת אתר אינטרנט
דווקא בתקופות של צמצום הפעילות כלכלית , כשהדי המיתון המתקרב ברקע, מעקב אחר הביצועים של אתר האינטרנט מקבל חשיבות רבה בתהליך בניית אתרים. מהם המדדים שכדאי לשים לב אליהם?

היתרונות של אתר אינטרנט
ישנן סיבות טובות רבות שגורמות לכל חברה להשקיע משאבים הולכים וגוברים בבניית אתר אינטרנט.   1. גדול יותר - רחוק יותר - זול יותר האינטרנט שונה מאד משיטות הפרסום המסורתיות. היקף ההפצה של הפרסום באינטרנט אינו תלוי במספר העמודים שהודפסו ו/או במגבלה לוגיסטית של הובלת המודעות לנקודה גיאוגרפית מסויימת. יתרון נוסף הוא שהפרסום לא מוגבל לנקודת זמן בה שודרה הפרסומת והוא קיים כל עוד האתר פועל. בנוסף כאשר נדרש עדכון או שינוי בתוכן של פרסומת לא צריך להדפיס שוב המודעה ו/או להפיק שוב את התשדיר. שינוי באתר אינטרנט לוקח דקות ומופץ לכל הגולשים שנכנסים לאתר בגרסה המעודכנת והרלוונטית, מיד לאחר העדכון.

שיפור מבנה האתר
מנועי חיפוש הפכו להיות ספק התנועה החשוב ביותר לאתרי אינטרנט . זו הסיבה שאופטימיזציה למנועי חיפוש (קידום אתרים) הופכת להיותר יותר ויותר חשובה בתמהיל השיווק של כל עסק. קידום אתרים נחשב לעתים קרובות כאוסף של טריקים טכניים. בפועל המציאות שונה שכן קידום מקצועי הוא בדרך כלל תיקון בעיות טכניות, והתאמת האתר לכללים בהם מנועי החיפוש סורקים את האתר.