09-9514276

+ קטגוריית המאמרים
מכירות בפייסבוק
פייסבוק הוא מנוע אינטרנטי רב עוצמה עם כמיליארד אנשים שמשתמשים בשירותי האתר כדי לתקשר ולשתף מידע עם חבריהם. בהיבט של מסחר אלקטרוני נשאלת השאלה האם הגולשים יסכימו ללחוץ "לקניה" כפי שהם לוחצים "לייק".

איך לעצב אתר מסחר אלקטרוני כדי למקסם את המכירות
אתרי מסחר אלקטרוני ממירים 1-4% מהכניסות שמגיעות לאתר בממוצע. לעומת זאת, ישנם אתרי מסחר אלקטרוני הממירים יותר מ-15% מהמבקרים שלהם. אז איך הם עושים

תחזיות לעתיד המסחר האלקטרוני
עשר תחזיות לעתיד המסחר האלקטרוני הקנייה האישית כבר משנה את הדרך שבה אנו מוצאים, קונים וממליצים על מוצרים לחברינו. אולם, מנקודת מבט עסקית, מהו הדבר הבא העומד לתפוס את תשומת הלב של הקונים?

בניית אתרי מג'נטו
יתרונות וחסרונות של בניית אתרי מג'נטו   Magento היא פלטפורמת אינטרנט לבניית אתרי מסחר אלקטרוני. למי שמחפשים תוכנת eCommerce המאפשרת סקלביליות (גידול בפיצ'רים לאורך זמן) טובה, בניית אתר במג'נטו יכולה להיות הפתרון המתאים.

מסחר אלקטרוני מאובטח
ריכוז המידע הרגיש שמוחזק באתרי מסחר אלקטרוני הופך אותם ליד מועדף להאקרים ונוכלים.   לפני שרק מתחיל בהקמת אתר מסחר אלקטרוני, מומלץ למנוע מראש את חורי האבטחה הידועים. הטיפים במאמר זה מתארים מספר נקודות תורפה הנפוצות ביותר. בכל מקרה מומלץ לבצע בדיקות מקיפות יותר הנדרשות ממילא ע"י חברות כרטיסי האשראי לפני מתן מספר ספק המאפשר סליקה און-ליין.

הקמת חנות וירטואלית
  הקמת חנות וירטואלית שונה מהקמת חנות מסורתית בכך שניתן בקלות לעקוב אחרי ההתנהגות הצרכנית של הלקוחות בחנות, ולהסיק מכך מסקנות. המאמר מדגים את השימוש בכלים האנליטיים של גוגל בחנות תיקים מקוונת.

בניית אתר מסחר אלקטרוני
פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלנו כוללת פתרון מקיף לניהול חנויות וירטאליות מתקדמות. הייחוד של הפלטפורמה הינו שהיא מאפשרת לנהל מספר זירות וערוצי שיווק במקביל ובנוסף הלקוחות שלנו נהנים מכלים מתקדמים של שיווק ויראלי וחיבורים למועדוני לקוחות גדולים שמעניקים ללקוחות שלנו נקודת פתיחה מצויינת לקידום המכירות באינטרנט

בניית חנות מקוונת
בניית חנות מקוונת באינטרנט היא הקמת סניף העסק ברשת. תכנון קפדני של הממשק עם הלקוחות ושל מערכות הניהול העסקי של חנות, הבטחת קישורים למערכות תומכות, ואבטחת מידע מושלמת הם הבסיס להצלחתו העסקית של המיזם.   בניית חנות מקוונת: ממשקים, קישוריות ואבטחת מידע בניית חנות מקוונת באינטרנט איננה אלא הקמת סניף של חנות רגילה ביקום המקביל והנגיש של הרשת. לחנות מקוונת מספר יתרונות חשובים על חנות מסורתית עם דלת, מחסן ודלפק: היא חסכונית מבחינת דמי שכירות ושכר עבודה, פתוחה בכל שעות היום והלילה ללא חופשות, חגים והפסקות צהריים, והעיקר – פונה אל קהל לקוחות רחב הרבה יותר ולא רק אל תושבי המקום או עוברי אורח.