09-9514276

+ קטגוריית המאמרים

בניית אתרי מג'נטו

בניית אתרי מג'נטו
בניית אתרי מג'נטו
יתרונות וחסרונות של בניית אתרי מג'נטו

למי שמחפשים תוכנת eCommerce המאפשרת סקלביליות (גידול לאורך זמן בפיצ'רים) טובה, בניית אתר במג'נטו יכולה להיות הפתרון המתאים. Magento היא פלטפורמת אינטרנט לבניית אתרי מסחר אלקטרוני. 

בעולם המסחר מג'נטו משמשת כיום הן עסקים קטנים שרק מתחילים את דרכם האלקטרוני והן עסקים גדולים .
דוגמאות לאתרי מג'נטו ניתן למצוא ב:

http://magento.com/customers/customer-showcase

 

 
יתרונות בניית אתרי מג'נטו
בניית אתרי מג'נטו מאפשרת בניית אתר עם תכונות ייחודיות שלא נמצאות בפלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות. אחת מהתכונות הללו מאפשרת לנהל מספר תבניות עיצוב לכל אתר( למשל לעיצוב שונה לכל קטגוריית מוצרים).
יתרון חשוב נוסף, הוא התאימות הטובה מאד של מג'נטו לדרישות מנועי חיפוש (SEO) זה משחרר את הגולש מהצורך בתרגום התוכן באתר וגם את הצורך להשתמש במחשבון לצורך חישוב המרת המטבע. מג'נטו מותאמת במיוחד עבור תצוגה במכשירים ניידים. בנוסף, בניית אתר מג'נטו תומכת גם בריבוי שפות וכן ביכולת לבצע עסקאות במטבעות שונים מה שמאפשר לבית העסק יכולת למשוך לקוחות מכל מקום בעולם.
 

 

ידידותיות למשתמש
תבניות העיצוב של מג'נטו מאפשרות להציג דף הבית מאורגן ונוח מאד לניווט והתמצאות. זה מאפשר למשתמשים סביבה נוחה שבה הם יכולים לגלוש ולקבל מידע ביעילות. מג'נטו נחשבת כתוכנה ידידותית מאד במיוחד כשמדובר בממשקי ניהול התוכן שלה.
 
עלות
למג'נטו קיימת גרסת קוד פתוח ללא תשלום. זה לא אומר שעלות בניית אתר מג'נטו היא אפס. בדרך כלל בעלות של אלפי שקלים בודדים ניתן להקים אתר מסחר אלקטרוני ברמה טובה מאד.
 
קהילת משתמשים
לפלטפורמת מג'נטו קהילת משתמשים משתמשים ברחבי העולם. משתמשים אלו פיתחו תבניות עיצוב ותוספים רבים. רכיבים אלו מאפשרים להגדיל את יכולות אתר מג'נטו בעלויות נמוכות יחסית .
 
התאמה אישית וגמישות
בניית אתר מג'נטו מאפשרת התאמה אישית נרחבת. מג'נטו מאפשרת לעסקים שונים לתת ביטוי לתהליכים ייחודיים להם בשרשרת התפעול והמכירות. זהו בדיוק הרעיון שמאחרי עקרון הקוד הפתוח - לתת לעסק שליטה מלאה על הקודים הדרושים כדי לפתח ולעצב את הפלטפורמה העסקית הרצויה שלהם.
 
יכולת לגדול בהתמדה
בניית אתר מג'נטו מאפשרת לארגון להגדיל בהתמדה את מגוון המוצרים שמוצגים באתר. זו הסיבה שמג'נטו פופולארית גם בקרב עסקים בינלאומיים גדולים.
 
חסרונות השימוש במג'נטו
מחסור במפתחים מתאימים
בשל המורכבות של בניית אתר מג'נטו קשה למצוא חברות פיתוח טובות שמכירות את המערכת נתונים. מג'נטו כוללת מעל 20,000 קבצים ו 200- מסדי נתונים.
גרסאות מתקדמות עולות כסף
בעוד גרסת הקוד הפתוח מגיעה בחינם. גרסת בשלות ומלאות יותר עולות הרבה כסף. גרסת Enterprise עולה כיום כ $14,000 לשנה. ואילו גרסת  Premium Enterprise עולה כ $50,000 בשנה והיא מיועדת כמובן לעסקים גדולים.
מגבלות אחסון
הגרסאות המתקדמות של מג'נטו דורשות שרתים ייעודיים יקרים שלא מתאימים לארגונים קטנים. אחסון אתר מג'נטו בשרת שיתופי רגיל עלול להאטת מהירות השרת ולגרום לחוויית משתמש מסורבלת.
 
 
אם הנך מעוניין לשמוע פרטים נוספים, השאר לנו פרטים ונציג החברה יחזור אליך בהקדם