09-9514276

+ קטגוריית המאמרים

מערכות ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן
מערכות ניהול תוכן או CMS הן הדרך המקובלת כיום לבנות אתרי אינטרנט גמישים ודינמיים, שניתן לעדכן בקלות ולפיכך גם לקדם בקלות רבה יותר בגוגל. מערכות ניהול התוכן המתקדמות של היום מספקות את כל תכונות ה 2.0 Web האינטראקטיביות שמשתמשים רגילים אליהם מגלישה ומצריכת תוכן ברשתות החברותיות.

מערכות ניהול תוכן מחברות את דף האינטרנט הנצפה על ידי הגולש למסד נתונים שנמצא מאחרי הקלעים. מאגר זה עוקב אחר כל התוכן באתר, בין אם מדובר בטקסט, וידאו, מסמכים, תאריכים, שמות משתמשים וססמאות של מנהלי האתר וכיו"ב . מערכות ניהול התוכן מאפשרות גם לנהל את תבניות העיצוב השונות על גביהן מוצגים התכנים השונים באתר.
יותר ויותר חברות בוחרות בג'ומלה כמערכת ניהול התוכן לאתר שלהם

בעולם מערכות ניהול התוכן אין צורך "להמציא את הגלגל". מערכת ניהול התוכן המובילה בעולם הינה ג'ומלה מאפשרת גם לבנות אתרים המעוצבים ברמה גבוהה מאד, וגם מאפשר חופש וגמישות בניהול התכנים באתר.

מערכות ניהול התוכן של ג'ומלה מאפשרות עריכה קלה של תכנים ומייצרות קוד HTML ידידותי למנועי החיפוש. ג'ומלה היא אחת ממערכות התוכן היותר ידידותיות למנועי החיפוש הקיימים. המערכת מייצרת כתובות URL המאפשרות תחולה של מילות מפתח, יצירה פשוטה של תגי alt לתמונות, תיוגי כותרות, כמו גם אינטגרציה קלה לאפליקציות שונות כגון פורומים, גלריות, מסחר אלקטרוני ועוד.

אתרי הג'ומלה כוללים חלק מהתכונות הסטנדרטיות שלהלן את הרכיבים הבאים:

• בלוגים: ניתן ליצור בלוג למשתמש בודד או למספר משתמשים באתר.בלוגים הינם כלי רב עוצמה לקידום האתר בגוגל.

• שיתוף חברתי: מתן אפשרות למשתמשים לשתף את האתר עם חברים דרך אתרי מדיה חברתית כגון: פייסבוק, טוויטר, לינקדאין או לשלוח לחבריהם באמצעות דואר אלקטרוני.

• אודיו ווידאו: מערכות ניהול תוכן מאפשרות העלאה ופרסום של קבצי אודיו וקבצי וידאו או שיתוף של תכני מוטימדיה מתוך אתרי שיתוף כגון YouTube.

• גלריית תמונות: פרסם מספר בלתי מוגבל של תמונות באתר האינטרנט ואפשרות שיתוף של התמונות האלה במדיה החברתית כדי להגדיל את הקהל שייחשף לאתר.

• מסחר אלקטרוני: הצגת קטלוג מוצרים באתר שלך ואפשרות גביית תשלומים בכרטיס אשראי.

• לוח שנה לאירועים: אפשרות לפרסום אירועים קרובים און-ליין על ידי תאריך ושעה. אפשרות לרישום גולשים לאירועים בצורה מקוונת.

• סטטיסטיקה : מעקב אחר הגולשים הנכנסים לאתר וניתוח פעילות השיווק באינרטנט?

• מועדון לקוחות ומנגנון דיוור ניוזלטר: אפשרות לפרסום תוכן שיהיה גלוי רק למשתמשים בעלי גישה ואישורי התחברות. אפשרות דיוור הודעות/קופונים/עדכונים לחברי המועדון בכל רגע נתון.

לקוחותינו Dreamview נהנים משירותי עיצוב, בנייה, התאמה ותמיכה במערכות ניהול התוכן שמתאימות לצרכים הספציפים שלהם.