09-9514276

+ קטגוריית המאמרים

מערכת ניהול תוכן ג'ומלה

מערכת ניהול תוכן ג'ומלה
שדרוג אתרים
מערכת ניהול תוכן ג'ומלה פותחה בקוד פתוח בשפת PHP ומופצת באמצעות רישיון ציבורי לתוכנה בחינם (GNU General Public Liecense). להלן הסיבות הבולטות להצלחתה :
קוד פתוח - ליבת מערכת ניהול התוכן של ג'ומלה אינה דורשת רישיון כך שבעל האתר יכול לקבל לידיו את מלוא קוד האתר שנבנה עבורו ואינו כבול בקבלת שירותי תמיכה ותחזוקה עתידיים רק מהחברה שבנתה עבורו את האתר. לכך יש גם משמעות כספית ללקוח הסופי.
התאמה אישית - בשל הגמישות הרבה שג'ומלה מאפשרת, ניתן לעצב כל מה שעולה על דעתו של מעצב האתר ולאפשר חווית משתמש ייחודית ללא צורך בשימוש בתבניות עיצוב מוכנות מראש.
 
היצע רחב של תוספים והרחבות - מערכת ניהול תוכן של ג'ומלה בנויה מתשתית מדהימה והיא כולל מעל 8000 תוספים שונים!! היא יכולה לשמש בקלות כמערכת ניהול תוכן של מאות אלפי דפי אינטרנט עם ריבוי משתמשים וריבוי פונקציות כגון: פורומים, לוחות מודעות, מסחר אלקטרוני, רשתות חברתיות, אתרי קופונים ועוד. 
קלה לשדרוג למסחר אלקטרוני - מערכת ניהול התוכן של ג'ומלה מאפשרת חווית משתמש מתקדמת מאד בתחום המסחר האלקטרוני. לג'ומלה מספר רב של תוספי מסחר אלקטרוני נוחים לתפעול שמאפשרים פיתוח אתרי מסחר אלקטרוני בקלות בינהם : הזנת פרטי תכונות מוצר, תמחור רב שכבתי ודיפרנציאלי לסוגי לקוחות שונים, קופונים, התראות דואר אלקטרוני אוטומטיות ועוד.
ג'ומלה ידידותית לקידום אתרים במנועי חיפוש - מערכת ג'ומלה מאוד ידידותית למנועי חיפוש. המערכת מאפשרת תצוגת URL טקסטואלית המכילה מילות מפתח, הפניית 301 אוטומטית, והתאמה של תגיות meta קלה מאד.
מאוד ידידותית לתחזוקה ועדכונים - ג'ומלה פשוטה מאוד לעריכת תוכן ועדכונים.מערכת ניהול התוכן של ג'ומלה מכילה ממשק טקסטואלי דומה ל WORD שמאפשר לנהל טקסט בקלות רבה.
ניהול משתמשים - המערכת ניהול תון ג'ומלה מאפשרת להגביל גישה לתכנים מסויימים לעובדים וללקוחות וכדומה. בנוסף המערכת מאפשרת לאנשיתוכן ממחלקות שונות בארגון לערוך, למחוק או להוסיף תכנים מסויימים לפי הרשאות מוגדרות מראש.
התאמה מובניית למובייל - Joomla היא מערכת ניהול התוכן הראשונה שבה ניהול תוכן הוא 100% מותאם תאימות למובייל.החל מגרסה  3 3 , Joomla משתמשת ב BootStrap ( פלטפורמה ששימשה את מפתחי טוויטר) . השינוי בפלטפורמת הבסיס של ג'ומלה הפך את ההתאמה למכשירים ניידים כברירת מחדל. 
פלטפורמה שנתמכת על ידי קהילה גדולה - קהילת משתמשי ומפתחי הג'ומלה היא בינלאומית. מדי שנה נערכים אירועים גדולים ברחבי העולם כדי עד כה נבנו באמצעות ג'ומלה מספר מיליוני אתרים כ3%-5% מכלל האתרים בעולם! להרחיב ולהעמיק את שיתוף הידע בקהילה וכדי להגדיל את כמות המשתמשים על מנת לחזק ולפתח את המערכת לעבר צרכים חדשים בתחום האינטרנט.
הישגי עבר מוכחים- זו הסיבה שיותר ויותר ארגונים גדולים בעולם (כולל בישראל) בוחרים להשתמש בג'ומלה כפלטפורמה המובילה שלהם לפיתוח אתרים. להלן רשימה של אתרי אינטרנט של ארגונים ממשלתיים ברחבי העולם שמשתמשים בג'ומלה : https://magazine.joomla.org/issues/issue-june-2011/item/467-Discover-over-1800-government-sites-built-in-Joomla
יתרונות נוספים של מערכת ניהול תוכן ג'ומלה:
אבטחה
ג'ומלה הופכת את עבודת ניהול התוכן לקלה יותר ומאובטחת יותר. המערכת כוללת מנגנון ניהול משתמשים מה שהופך את ניהול ההרשאות לפשוט ונוח לניהול ובקרה.
משאבים
המערכת מאפשרת שימוש גדול יותר במשאבי אותו שרת מבלי להתקל בזמני טעינה איטיים.  המשמעות שניתן להריץ מספר רב של אתרים על השרת ביחס למערכות ניהול תוכן אחרות
עלויות
לג'ומלה יש מספר רב של תוספים שמאפשרים פיתוח מערכות מורכבות בעלות נמוכה או בחינם  
 
אם הנך מעוניין לשמוע פרטים נוספים, השאר לנו פרטים ונציג החברה יחזור אליך בהקדם