+ קטגוריית המאמרים

פיתוח טכנולוגי לאינטרנט

פיתוח טכנולוגי לאינטרנט
ישנן פלטפורמות וכלים רבים שניתן לקחת כמוצר מדף ובהתאמה גרפית ופונקציונאלית פשוטה יחסית ניתן להתאימם ליצירת חוויית מסחר אלקטרוני מוצלחת או פתרונות אחר של ניהול תהליכים עסקיים מותאמים לצרכים עסקיים ספציפיים.

לצוות הפיתוח של Dreamview יש ניסיון של יותר מעשור בפיתוח אתרים ואפליקציות אינטרנט מותאמות אישית. עסקים קטנים ובינוניים מוצאים בנו שותף לדרך הטכנולוגית אליה הם יוצאים בבניית אתרי מסחרי אלקטרוני, פורטלים וייעול תהליכים עסקיים באמצעות האינטרנט.

סוגים של פתרונות טכנולוגיים מותאמים אישית:
• פיתוח אינטרנט ייחודי - נדרש כאשר אין פתרונות מדדף מוכנים. לדוגמא : מערכות CRM מותאמות לדרישות הלקוח, מערכות דיווח, מערכות ניהול קריאות שירות, אתרי מסחר לקטרוני בעלי חוויה קניה ייחודית וכיו"ב.

• מערכות ניהול תוכן מותאמות אישית - יש הרבה פלטפורמות ניהול תוכן טובות מאד, אולם באתרים מסויימים מבנה התוכן, ההרשאות הנדרשות וסוגי התכנים דורשים ביצוע של התאמות במערכות הקיימות. בחירת מערכת קוד פתוח וביצוע שינויים נדרשים הם שירות ייחודי שאנחנו מספקים ללקוחותינו.

• פתרונות לקטלוג מוצרים מורכב - ישנן חברות בעלות עץ מוצרים מורכב, בעל מספר משתנה של קטגוריות ותתי קטגוריות בכל ענף וכן שדות שונים ממוצר למוצר ובין קטגוריה לקטגוריה. יצירת מערכת ניהול קטלוג בעל תכונות שכאלה דורשת בחירה נכונה של מערכת ניהול וכן התאמת ופיתוח של הקוד לפי האיפיון שמסר הלקוח.

• אינטגרציה עם מערכות קיימות - כדי להרחיב ולייעל את היקף השירותים העסקיים שמנוהלים באינטרנט ופתוחים ללקוחות וספקים יש צורך לשלב את אתר האינטרנט עם יישומים אחרים בחברה באמצעות אינטגרציה והוספת מערכות אבטחה.
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט