+ קטגוריית המאמרים

איך להפוך את עמוד הבית לדינמי יותר?

איך להפוך את עמוד הבית לדינמי יותר?
אחת הבעיות שחוזרות על עצמן כמעט בכל אתר אינטרנט היא הצורך להוסיף או לעדכן את התוכנים הקיימים באתר, כאשר הנטיה הטבעית היא לשים כמעט כל תוכן חדש בדף הבית על מנת שיאונדקס במהירות על ידי מנועי החיפוש ויחשף ליותר גולשים.

דף הבית של אתר האינטרנט שלך הוא כמו העטיפה הקדמית של מגזין ומשמש כדלת הכניסה לאתר. עבור גולשים שאינם מכירים את החברה זוהי גם ההתרשמות הראשונה מהחברה בכלל. גם למי שכבר מכיר את החברה חשוב שהתוכן יהיה מעניין ומזמין.
לכן ההמלצה שתקבלו מכל חברת בניית אתרים היא לעדכן תוכן ותמונות לפחות פעם בחודש. יחד עם זאת המשמעות של עדכון אינה שינוי דרמטי בעיצוב. גולשים עדין מעדיפים יציבות מסויימת בהרגלי הגלישה וצריכת התוכן שלהם באתרים, בעיקר כאשר יש מידע מסויים שהם רגילים לגשת אליו בקליק אחד או שנים - דבר שעולל להשתנות בעקבות שינויים דרמטים באתר.

לכן גם כאשר מבצעים עדכון ורענון בגרפיקה של עמוד הבית, לא מומלץ לערוך שינויים משמעותים , אלא אם כן העיצוב הקודם היה מיושן מאד.

אחת המטרות העיקריות של עמוד הבית היא להשרות אווירה נעימה מצד אחד ומסר מחודד מצד שני. דף בית שמעוצב היטב משדר אמינות והוא הצעד הראשון להתחלה של אינטראקציה חיובית עם הלקוח.

היתרונות של דף הבית דינמי
דף בית דינמי מאפשר לבדוק את חדשנות שיווקית בעלויות נמוכות יחסית לפני שמושקע כסף רב בפרסום - חברה שמשיקה מוצר חדש, מודל עסקי חדש מול הלקוחות, יכולה לבחון את התגובה הראשונה של השוק על ידי הכרזה על המוצר או השירות החדש בעמוד הבית ולהתחיל לבחון את תגובת הגולשים באמצעות כלי הסטטיסטיקה של האתר. מידע שניתן לאסוף באמצעות כלים כמו Google Analytics יצביעו על העניין שגילו הגולשים בהכרזה החדשה - כמה לחצו על הקישור למידע על המוצר, כמה ביקשו מידע נוסף באמצעות טופסי יצירת הקשר, כמה נטשו את העמוד מחוסר עניין וכו.

פרסום של טיפ חדש , מידע על לקוחות חדשים שרכשו את המוצר, סיפורי לקוחות, התייחסות לנושאי אקטואליה מקצועיים הם נושאים שתמיד מעניינים את הגולשים ולכן כדאי לטבל את המידע הטכני היבש בקצת פיקנטריה. אחרי הכל כולנו מחפשים משהו מעבר לקופיריטינג מוקפד מידי ולא אישי.

מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט