+ קטגוריית המאמרים

בניית אתרים קטנים

בניית אתרים קטנים

בניית אתרים קטנים היא פעולה פשוטה יחסית מבחינה טכנית. יחד עם זאת, התועלת של אתרים קטנים (או דפי נחיתה) לשיווק ברשת עשויה להיות משמעותית ביותר. להלן מספר אפשרויות ושימושים לבניית אתרים קטנים.
 

בניית אתרים קטנים ושיווק ברשת

בניית אתרים קטנים הופכת להתקמצעות בפני עצמה, לפעמים עד כדי קוריוז. כך, למשל, האתר הקטן בעולם -www.guimp.com - תופס שטח של 18*18 פיקסלים בלבד, אך מכיל בתוכו מספר משחקים מקוונים, רובריקה נפרדת של שירי הוקו (שירה יפנית מסורתית), ודף ראשי המאובזר בבאנר פרסומי. כמו כן לאתר ישנן שתי גרסאות –flash ו- html – על מנת שיוכל לספק את הגולש הבברן ביותר.

 

מעבר למקרים כמו guimp, בניית אתרים קטנים היא כלי שיווקי בעל עוצמה לא מבוטלת. למעשה, מומחים רבים טוענים לטובתם של אתרים קטנים, וליתרונותיהם הרבים לעומת אתרים מורכבים יותר.
 

המאפיין הייחודי של בניית אתרים קטנים הוא שהצמצום בגודל מחייב התמקדות במסר אחד בולט ומודגש שמכוון לקהל המטרה. פשוטה מאוד מבחינה טכנית אך מחייבת יצירתיות בהעברת מסר שיווקי קצר, חד, משכנע ובעיקר מניע לפעולה. הטקסט השיווקי דורש לכן קופירייטר מקצועי.

 

לסיכום, בניית אתרים קטנים אינה צורכת משאבים רבים. יחד עם זאת, יש לתכנן אותה בקפידה ולהכיל בה את כל האלמנטים הנדרשים לשיווק יעיל ברשת.

מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט