+ קטגוריית המאמרים

הקמת אתר לעסק

הקמת אתר לעסק
הקמת אתר לעסק
הקמת אתר לעסק הינה הזדמנות להשיג יתרון תחרותי בנוכחות ובולטות במרחב הדיגיטלי.

 

הקמת אתר לעסק היא למעשה יצירה של חלון ראווה של העסק, המציג את האיכויות שנהוגות בחברה והסטנדרטים בהם היא פועלת, וכן היא יכולה לשמש כמנוף למשיכת לקוחות פוטנציאלים על ידי בולטות במנועי החיפוש.

 

 
נקודות שחשוב לתת עליהן את הדעת בעת הקמת אתר לעסק:
עיצוב והקמת אתר לעסק נועדו בסופו של דבר לתת במה שיווקית לעסק ולמסרים שהוא רוצה להעביר. לכן חשוב לתת למעצב האתר חופש מחשבתי מבלי ל"אנוס" אותו להעתיק אתר אחד שנראה יפה. עיצוב נכון הוא לא רק הרמוניה של צבעים ותמונות, אלה כלי להעברת מסרים.
שימושיות - יש צורך לשמור על יכולת התמצאות וניווט נוחה עבור הגולשים. בעת הקמת אתר לעסק חשוב לתכנן ממשקים פשוטים וידידותיים למשתמש, ניווט אינטואיטיבי, ובעיקר הנעה לפעולה והבלטה של מספר טלפון וטופס צור קשר. 
בחירת מערכת ניהול תוכן - בחירת מערכת ניהול התוכן הנכונה היא אחד האתגרים הראשונים שצריך להתמודד איתם בתהליך הקמת אתר לעסק. ישנן מערכות ניהול תוכן רבות וכל חברת בניית אתרים ממליצה על המערכת שלה כפתרון האולטימטיבי. האמת היא שישנן מערכות טובות רבות בשוק ואין אחת שיש לה יתרון שאין באחרות. כדאי לבקש מהחברות שאתם פונים אליהן לקבל הדגמה ולראות לאיזו מערכת יש לכם חיבור טוב יותר. לכל פלטפורמת ניהול תוכן מתקדמת קיימים תוספים שפותחו לה. בעת איפיון הקמת אתר לעסק חשוב להבין אילו תוספים נדרשים לאתר שלכם ולוודא שהם קיימים במערכת שבה יוקם האתר. אם התוסף שחשוב לכם לה קיים בפלטפורמה שבחרתם ייתכן ויש לזה משמעויות תקציביות בהמשך. 
 
מהם השלבים של הקמת אתר לעסק?
תכנון
איסוף מידע והבנה של היקף הפרויקט המתוכנן. איפיון מבנה האתר הנדרש, הערכת לוחות זמנים ופתרונות טכנולוגיים נדרשים לפיתוח. הפקת הצעת מחיר ותיאום התנאים המסחריים.
 
עיצוב גרפי
הפקה של סקיצות לבחירת הקונספט הגרפי המתאים להעברת המסרים הנדרשת.
 
תכנות
יישום הפונקציונלית שהוגדרה על גבי הפלטפורמה שנבחרה.
 
תוכן
לאחר סיום התכנות מגיע שלב הזנת התכנים. השלב כולל הדרכה במשרדי הלקוח והכנסת התכנים לאתר.
 
חיפוש
יכולת חיפוש מידע באארכיונים ובמסמכים הארגוניים עפ"י הרשאת המשתמש.
 
בדיקת איכות
בסיום תהליך הקמת אתר לעסק יש צורך בבדיקת תפקוד האתר, תצוגת העמודים בדפדפנים שונים, ביצוע ההתאמות הנדרשות למנועי החיפוש, תאימות לתצוגה במכשירי מובייל וביצוע סבבי תיקונים במידת הצורך.
 

 

 

 

 
אם הנך מעוניין לשמוע פרטים נוספים, השאר לנו פרטים ונציג החברה יחזור אליך בהקדם

 

 
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט