+ קטגוריית המאמרים

מערכות אינטרנט מתקדמות

מערכות אינטרנט מתקדמות
אתרי האינטרנט של היום הם למעשה רק קצו של קרחון נתונים. אתרים של חברות רבות מאפשרים גישה ליישומים ארגוניים שונים באמצעות מערכת הרשאות מתקדמת. למעשה קיים ביקוש גובר מצד לקוחות, ספקים ומשקיעים להעביר יותר ויותר פעילויות לתקשורת מקוונת כדי ליעל ולזרז את התהליכים העסקיים המשותפים.
יחד עם זאת ככל שיותר מידע רגיש ניתן לנגישות דרך האינטרנט ככה גובר הצורך באמצעים לאבטחת המידע.

להלן מספר תחומים שחברות מתחילות ליישם באמצעות מערכות אינטרנט מתקדמות :

- מכירות וניהול הזמנות - ניהול שירות לקוחות ותמיכה - ניהול ידע ומסמכים
- איסוף נתונים וקבלת דוחות
- גישה למערכות CRM וניהול לידים
- גישה למערכת האינטראנט והפורטל הארגוני
- מערכות הדרכה ולמידה מרחוק כדי להעביר יישומים מעין אלו נדרשת פלטפורמת ניהול תוכן מתקדמת (CMS) . בחלק גדול ממערכות ניהול התוכן ישנם פוקציות או תוספים מוכנים שיכולים בהתקנה פשוטה להרחיב את הפוקצניות והאינטראקציות שהאתר מציע. מערכות אחרות מאפשרות סביבת פיתוח שמציעה כלים נוחים למפתחי האתר לבנות רכיבים חדשים שמותאמים לדרישות הלקוח.

מערכות אינטרנט מתקדמות לניהול תהליכי עבודה
יותר ויותר חברות בוחרות במערכות אינטרנט מתקדמות גם למטרות פנים ארגוניות. תהליכי עבודה רבים מועברים כיום לאינטרנט בשל הצורך בנגישות מכל מקום והרצון לייעל תהליכים ולהתחרות ביעילות רבה יותר בתנאי השוק המשתנים.

ארגונים רבים שואפים לייעל את תהליכי העבודה הפנימיים שלהם כדי לספק מוצרים באיכות גבוהות ומתן שירותי מידע לשרשרת הייצור תוך ניסיון לצמצם עלויות התליכי הייצור ככל האפשר. חברות מובילות בתעשיות, כולל שירותים פיננסיים, ביטוח, בריאות, תקשורת, כבר משתמשות בתשתיות ובפתרונות אינטרנט לניהול תהליכי העבודה שלהן.
 
מערכת אינטרנט מתקדמות מסייעות בניהול תהליכי עבודה, ניתוב מידע ארגוני, ניהול מסמכים תוך קביעת וניהול של הרשאות, קביעת סדרי עדיפויות ומעקב אחרי תהליכים שהסתיימו לעומת תהליכים תקועים או כאלו שסייומם אורך זמן מעל התקן. ניהול תהליכי עבודה באמצעות האינטרנט יכולה לשפר מאד את רמת שירות הנדרשת מכל אורגן בתוך הארגון ליתר חלקי הארגון, שקיפות בנוגע לתאריכי יעד, יכולת התערבות של רמה ממונה במקרה של עיכוב או היווצרות צוואר בקבוק, ופעולות מתקנות במקרה שיעדים הוחצמו.


חברת Dreamview הינה בעלת ניסיון  באיפיון ופיתוח של מערכות אינטרנט מתקדמות
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט