+ קטגוריית המאמרים

ניהול אתרי אינטרנט

ניהול אתרי אינטרנט

ניהול אתרי אנטרנט באמצעות מערכות הניהול המודרניות מאפשר לעדכן בקלות יחסית את התכנים באתר ולשמור על התוכן עדכני ורלוונטי. מאמר זה עוסק בניהול אתרי אינטרנט באמצעות ג'ומלה.

תוכן עדכני ורלוונטי הוא קריטי לעידוד ביקורים חוזרים של גולשים באתר ולהגדלת המכירות והלידים שהאתר מייצר. היכולת לניהול אתרי אינטרנט מושפעת מקלות השימוש והידידותיות של מערכת ניהול התכנים באתר. הפלטפורמה של ג'ומלה משתמשת בכלי לעדכון טקסטים שדומה ל Microsoft Word, שמאפשר לכל משתמש לבצע עדכוני תוכן ללא צורך בידע מוקדם בעיצוב טקסטים לאינטרנט.
תכונות מתקדמות נוספות מאפשרות למחלקות שונות בארגון לנהל במקביל את התכנים הרלוונטים להן, לתעדף תוכן משותף, ליצור מספר בלתי מוגבל של תבניות פריסה לעמודים, לנהל בקלות את הקריאה לפעולה דרך נתיבי הגלישה הידועים של גולשים באתר ולהוביל את הגולשים למקום המתאים להם בדרך הקצרה ביותר.
 
התאמה אישית של רכיבים במערכת ניהול התוכן
ניהול אתרי אינטרנט בג'ומלה מאפשר התאמה אישית של מערכת ניהול התוכן לצרכים הספציפיים של כל חברה, מה שמסייע להגביר את הפרודוקטיביות של ניהול התוכן ואפקטיביות האתר.
 
תכונות עיקריות של ניהול אתרי אינטרנט באמצעות פלטפורמת ג'ומלה
- מנוע חיפוש ידידותי
- ניהול גרסות וגיבויים
- יכולת ייבוא וייצוא של תוכן באמצעות הזנות RSS
- יכולת לייצר לתהליך עבודה אישורים והרשאות לפי הצורך.
- יצירת אזורי תוכן מוגנים / מאובטחים
- יכולת לנהל תתי אתרים
- תאימות לתקנים בינלאומיים - W3C, XHTML & CSS

תמיכה בריבוי שפות
ג'ומלה קיימת בשוק מעל 10 שנים ותומכת כיום במעל 60 שפות שונות, לרבות עברית. זו הסיבה שהיא מובילה כיום בעולם בשוק ניהול התוכן. אחד היתרונות הנוספים הוא כמובן ריבוי התוספים הקיימים כגון אינסוף סוגי גלריות, מנגנוני מסחר אלקטרוני, פורומים, בלוגים וכו. שמאפשרים לשדרג את יכולות האתר בתוך שעות ספורות.
 
אחד ההיבטים הייחודיים של ג'ומלה הוא שיש מכילה את כל הפונקציות והכלים הדרושים לשיווק באתר באינטרנט. להלן רק חלק מתכונות :
- תאימות למנועי חיפוש מבחינת שמות עמודים ידידותיים לגוגל, תגי מטא וקוד שנטען במהירות.
- תוספים שמאפשרים פיתוח מהיר של דפי נחיתה
- תוספים שמאפשרים אופטימיזציה אוטומטית טובה יותר
- כלים מתקדמים לניתוח פעילות השיווק
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט