+ קטגוריית המאמרים

ניהול אתר אינטרנט

ניהול אתר אינטרנט

 

כל מי שהתנסה בניהול אתר אינטרנט יודע כי בפניו משימה כפולה: לגרום לגולשים להגיע לאתר ולהשאיר אותם שם. עדכוני תוכן באתר באינטרנט ושמירתו רלוונטי ככל האפשר הם הדרך המקובלת לעמוד במשימות אלו. להלן כמה טיפים קצרים שיסייעו לכם לניהול נכון של אתר אינטרנט: 
 
1. להיות רלוונטי - זה אמנם נשמע כמו טיפ שנלקח מהשכל ישר, אבל מרבית אתרי האינטרנט לוקים בחוסר מיקוד. גולשי האינטרנט לא אוהבים כאשר תוצאות החיפוש של גוגל מובילות אותם לאתר שהמידע בו כללי מידי, לא ממוקד ומשעמם. חשוב להתמקד ולהעמיק בנושאים ספציפים באתר אחד. אם יש נושאים אחרים שאתם מעוניינים להרחיב בהם בדר"כ עדיף לפתוח אתר נוסף ולמקד בו את התוכן שעוסק בתחום החדש.
 
2. להקפיד על מסרים קצרים - לגולשי האינטרנט יש טווח קשב קצר מאוד. בעלי ניסיון בניהול אתרי אינטרנט יודעים הקדמה ארוכה מידי היא בזבוז זמן. מומלץ להגיע מהר לשורת המחץ ולאחר מכן לפרט יותר. אין דבר מרתיע יותר מאשר בלוקים גדולים של טקסט ללא אפשרות להבין את העיקר במבט ראשון.  
 
3. להקפיד על ניווט פשוט - ניהול נכון של אתר אינטרנט עושה שימוש בכותרות ובכותרות משנה. בנוסף מומלץ לסווג את תוכן בקטגוריות של מידע כך שהגולשים יוכלו באמצעות מספר מועט של לחיצה על קישורים להגיע למחוז חפצם. מלבד תפריט ראשי ותפריטי משנה מומלץ להוסיף סרגל חיפוש בראש כל עמוד כך שאם הגולש מתקשה לנווט באמצעות מערכת התפריטים תהיה לו אפשרות להגיע למידע בלעדיה. 
 
4. להמנע ממוסיקה - במרבית האתרים אין צורך במוזיקת רקע. במידה ולדעת מנהל האתר יש צורך בהשמעת סאונד/וידאו מומלץ להוסיף אותו באמצעות קובץ אודיו/וידאו שהפעלתו מתחילה רק לאחר לחיצת play ולא באופן אוטומטי עם טעינת העמוד. 
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט