+ קטגוריית המאמרים

ניהול תהליכים עסקיים באינטרנט - BPM

 ניהול תהליכים עסקיים באינטרנט - BPM
ניהול תהליכי עבודה או BPM היא תפיסה עסקית המאפשרת לשפר תהליכים עסקיים בצורה אוטומטית כדי להגביר את היעילות ולהפחית את העלויות התפעוליות. כדי להתחיל ליישם את תפיסת ה BPM, יש צורך להתמקד ביצירת ערך עסקי. האינטרנט מאפשר יישם תהליכי עבודה אוטומטית בצורה נרחבת יותר בכל ארגון. ישנם כיום פתרונות תוכנה נוחים מאד לפישוט של כמעט כל תהליך עסקי. תוכנה לניהול תהליכי עבודה היא למעשה מערכת בקרה של העברת מידע , נתונים, מסמכים והקצאת משימות בין עובדי החברה או בין מנגנונים עסקיים בתוך החברה, לעיתים גם מול גופים חיצוניים כגון לקוחות וספקים. מערכת ניהול תהליכי עבודה מבטיחה כי כל עובד או מנגנון מבצע משימות או מעבד מידע בהתאם לנוהל מתוכנן.
מערכת לניהול תהליכי עבודה מאפשר מעקב פשוט יותר אחר ביצועי העובדים וניצול מייטבי של המשאבים הארגוניים. יתר על כן, מערכת לניהול תהליכי עבודה מאפשרת ולווסת את שיטות עבודה. התוכנה מאפשרת לוודא שכל העובדים בעלי ההרשאה יהיו מודעים למה שעובדים אחרים ברמה דומה לשלהם ורמה ממונה עושים וחושבים בקשר למשימה ספציפית שעל הקבוצה לבצע יחד.

נושא נוסף שניתן להטמיע בו תוכנה לניהול תהליכי עבודה הוא השירות ללקוח . מערכת שכזו מאפשרת לנותני השירות לרתום את כל הגורמים הרלוונטים לצורך מתן שירות, לצמצם את זמן הגשת הפתרון האופטימאלי ללקוח, לעיתים אפילו בזמן אמת. אופציה זו לא רק מעלה את רווחי החברה אלא גם מעלה את נאמנות הלקוחות.

נשמח להפגש ולהציג לכם פתרונות BPM שהוטמעו אצל לקוחותינו.

ניהול תהליכי עבודה

מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט