+ קטגוריית המאמרים
 קישור ל-CRM חכם בנוף העסקי התחרותי של היום, עסקים קטנים ובינוניים זקוקים לכלים יעילים לניהול תהליכיהשיווק, המכירות ושירות הלקוחות., או ניהול קשרי לקוחות ביא מתודולוגיה שמשלבת כלי תוכנה על מנת לשפר את התקשורת CRMבכל נקודות המגע עם הלקוח.תוכנת CRM מרכזת את כל המידע על הלקוחות לרבות כל התהליכים העסקיים שמנוהליםמולם, בגישה הוליסטית. ריכוז המידע מאפשר לקבל החלטות מושכלת ומהירות בתחוםהמכירות, השיווק ושירות הלקוחות ולנצל את כל הזדמנויות המכירה בצורה יעילה.חברות שמאמצות כלים יעילים לניהול תהליכי המכירות החל משלב הפניה הראשוני, ועדלהפיכת הפניה לעסקה, נהנות משיעורי סגירת עסקאות גבוהיים יותר, ומחסכון בזמן שמושקעבפניות שאינן שוות את מאמצי המכירה.ניהול לידים הוא למעשה תהליך רב שלבי שעוזר לנהל את ההמרה של לקוחות פוטנציאליםללקוחות משלמים. מחקרים אנליסטים מראים כי בממוצע, חברות שהטמיעו תוכנת CRM גדלופי 2-3 מהר יותר מאשר אלה שאינם. תוכנת ה CRM שלנו, כלולה בחבילה הבסיסית של בניית אתרים ומאפשרת ללקוחותינו:• לרכז מידע אודות פניות מלקוחות ושתף אותם עם אנשי המכירות של החברה• לחשוף את מילת המפתח שדרכה השתמש הפונה בגוגל, לפני שנכנס לאתר החברה• להבין טוב יותר את צרכי הלקוח ותחומי העניין האמיתיים שלו לפי שנעשית שיחת ההיכרות ראשונה• לנהל את תהליך הבשלת הפניה מלקוח פוטנציאלי, דרך תאום שיחת מכירה, הצעת מחיר, תזמון Follow Up ועד לסגירת העסקה.• לנתח את מקורות הלידים המוצלחים ולשפר או להפסיק מקורות של לידים לא יעילים• לנהל אמצעי בקרת מדיה חכם, שעוקב אחר הביצועים של כל קמפיין באינטרנט ובעיקר אחר הצלחת תהליך קידום האתר• לבצע אוטומציה של תהליכים עסקיים ולייעל משימות חוזרותמערכת ה-CRM שלנו מאפשר לך להפיק הרבה יותר מאתר האינטרנט שלך, על ידי שמירת מידע מרוכזת על כל לקוח פוטנציאלי, דרך כל מחשב, מכשירסלולארי, ולממשק את הנתונים עם מערכת המידע המרכזית של הארגון.

אחסון ותחזוקהאחת ההחלטות החשובות ביותר בחיי כל אתר אינטרנט היא ההחלטה היכן לאחסן אותו. מחד אחסון אצל חברת בניית האתרים הוא בדר"כ יקר יותר, וזמינות השירות היא לא תמיד מיידית. מצד שני אחסון אצל ספק שירותי האינטרנט (ISP) כגון נטויז'ן או בזק בינלאומי, היא זולה וזמינה, אך הם לא יוכלו לתת שירות כאשר ישנן תקלות באתר עצמו שכן לא מועסקים שם מתכנתים, אלא רק אנשי חומרה.בחירת שירות אחסון אתרים דורשת דגש על מספר תכונות חשובות:היקף שטח האחסוןספקי אחסון אתרים בדר"כ מתמחרים את השירותים שלהם לפי היקף שטח האחסון שמוקצה לאתר על גבי השרת שלהם. חשוב לוודא האם נפח האחסון שיוקצה לאתר מכיל את הכמות הנדרש עבור אתר האינטרנט והדרישות הנוספות של אחסון תיבות הדואר האלקטרוני, העלאת סרטים ומצגות, שיתוף קבצים ועוד.גישת FTPגישה ב-FTP הינה קריטית מאחר והיא מאפשרת יכולת להעלות קבצים ושדרוגים לאתר. מרבית חברות בניית האתרים, אינן מאפשרות גישה זו, מחשש שבעל האתר יעתיק את האתר למקום אחר ולא יצרוך מהם שירותים. חשוב לוודא בהסכם בניית האתר כי הבעלות על קוד האתר היא של הלקוח, וכי הוא יכול להעבירו מתי שהוא רוצה לספק אחר ובלבד שעמד בהתחייבותיו הכספיות. מניעת היכולת להעביר את האתר עשויה להגביל את היכולת להשיך ולשדרג אותו במידה והמחירים שתרצה חברת בניית האתרים המקורית יהיו יקרים מידי.אבטחה נתונים ומהירות השרתמהירות, אבטחה ואמינות הנם מרכיבים חשובים ביותר להצלחה של אתר אינטרנט. בעת בחירת שירות אחסון אתרים חשוב להקפיד על פרמטרים אלו. אתר שאינו זמין, או שהושבת כתוצאה מתקלה, יאבד את המבקרים שמנסים להגיע אליו בזמן התקלה, וחמור מזה עלול להפגע קשות בדירוג שלו במנועי החיפוש לאורך זמן. חשוב לוודא כי האתר נמצא בשרת מאובטח וכי נשמרים גיבויים אחת ליום לפחות, כך שניתן יהיה להפעילו שוב בתוך זמן קצר במקרה של תקלה.תמיכההאם חברת אחסון האתרים תספק שירות 24/7? האם הם מגיבים במהירות לקירות שירות דרך אתר האינטרנט? זמינות השירות בתחום אחסון האתרים הינה קריטית שכן אי זמינות אתר האינטרנט כמוה כסגירת משרדי החכי חברות גדולות צריך אז מצפה לשלם משמעותית יותר. למעשה, אנשים הם הרבה יותר יקר מאשר מכונות.תחזוקת האתרבניית אתר אינטרנט אינה מסתיימת ברגע שהאתר עולה לאוויר. ניהול התוכן באתר ותחזוקתו, חיונית מאד לפעילות קידום האתר במונעי החיפוש ויצירת עניין מתמשך עבור המבקרים באתר. ללא תחזוקת אתרים עקבית וסדירה, אתר האינטרנט הופך פשוט לחוברת סטטית אשר עושה אינה משרתת את התדמית של העסק.תחזוקת אתר ניתנת לביצוע באופן עצמאי, או על ידי רכישה של שירותי תחזוקה ותמיכה, שחוסכים מבעל העסק את ההתעסקות בעדכוני טקסט,שינויי גרפיקה, עדכון קישורים, ומטלות נוספות שייתכן ושיש בהן צורך.פעילות תחזוקת אתר אינטרנט כוללת:בחינה מתמדת של תפקוד תקין תוך שמירת גיבויים מידי יום עריכת התכנים הטקסטואלים באתר • עדכון חדשות ומאמרים באתר פעילות של החלפת קישורים עם אתרים אחרים למטרות קידום האתר

תהליך בניית אתר , כולל עיצוב ופיתוח רכיבי תוכנה ותוכן שונים. טעויות שונות יכולות לקרות במהלך התהליך, שעלולות לפגוע שלמות הקוד ובסופו של דבר ברמת חווית השימוש של הגולשים. חלק מהבעיות ניתן לראות תוך שיטוט באתר ובמעבר בין העמודים, וחלק דורש ניתוח מעמיק יותר כגון שלמות הרישום של נתונים בבסיס הנתונים, עומס תעבורה על השרת וכו.אבטחת איכות של אתר אינטרנט כוללת שני תחומים: איסוף וניתוח נתונים.

אופטימיזציה לגוגל"אופטימיזציה לגוגל" מחקרים מראים כי אופטימיזציה לגוגל היא מקור מספר אחד למשיכת תנועת גולשים ולקוחות חדשים לאתר האינטרנט. למעלה מ85%- ממשתמשי האינטרנט משתמשים במנועי החיפוש כדי למצוא אתרי אינטרנט של ספקים חדשים. מתוכם כ-90% מהם לא מסתכלים על תוצאות חיפוש מעבר לעמוד השני של תוצאות החיפוש.זו הסיבה שאופטימיזציה לגוגל הינה חלק הכרחי ומרכזי בכל אסטרטגיית שיווק באינטרנט.Dreamview ביצעה על היום אופטימיזציה לגוגל עבור עשרות אתרי אינטרנט, בצורה יעילה ונקיה, ללא שימוש בטכניקות "אפורות" שיכולות לגרום לנזק לדירוג האתר בטווח הבינוני והארוך. המתודולוגיה שלנו נבחנת מידי יום ולאורך הזמן היא מותאמת לשינויים שמתבצעים בשיטות הדירוג של מנועי החיפוש.מדוע לבחור בנו לפרויקט אופטימיזציה לגוגל?פיתוח מתודולוגיות עבודה והתאמתם בצורה מתמדת לדרישות המשתנות של אופטימיזציה לגוגל ברשותינו תשתית רחבה של שיתופי פעולה עם פורטלים ואתרים לצורך יצירת קישורים איכותיים לאתר באופן עקבי לעמוד בלוחות זמנים ושביעות רצון הלקוח הכוללת התאמת חבילת שירות לתקציבים משתניםלרשותינו הבנה עמוקה בדינמיקה העסקית וביכולת לתרגמה לאסטרטגיית אופטימיזציה לגוגל אפקטיבית יחס אישי ופתוח שמסייע לפתח עבודת צוות יעילה לאורך זמן מערכת דיווח חודשית שעוקבת ומנתחת את תוצאות הקמפיינים יכולת מוכחת להציג ROI להשקעה באופטימיזציה לגוגל בתוך זמן קצר

 בחירת מערכת ניהול תוכןבחירת מערכת ניהול תוכן חשובה מאד לצורך עדכון עתידי ותחזוקתו של האתר.ישנו מגוון עצום של מערכות ניהול שונות. להלן מספר הנחיות שימושיות שכדאי לשקול בעת בחירת מערכת ניהול תוכן לאתר. 5. גמישות בעיצוב האתרמערכות ניהול תוכן מסויימות, מוגבלות מבחינת עיצוב האתר, ומחייבות שימוש בתבניותמוכנות מראש. חשוב מאד לוודא כי מערכת ניהול התוכן שתיבחר, תאפשר למעצב האתר חופשיצירתי, ולא תגביל אותו למבנה סכמטי מוכן מראש.  6. מערכת ניהול תוכן שכוללת תיעוד כתובחשוב לוודא, כי מערכת ניהול התוכן שתקבלו, כוללת חוברת הדרכה מקיפה, שאפשר בקלותרענון קצר של השימוש בתוכנה, ללא צורך בהסברים ארוכים מהתמיכה הטכנית של חברת בנייתהאתרים. תיעוד כתוב, חוסך זמן עבודה וכולל בתוכו טיפים לשימוש מהיר ונוח במערכת.  7. מערכת ניהול תוכן מבוססת קוד פתוחלכל מערכל ניהול תוכן יש קוד מקור. המשמעות של קוד פתוח היא שמפתח התוכנה מעניק לכלמשתמש גישה לקוד הזה. גישה זו מתבטאת בסופו של דבר בהפחתת עלויות. לכן אנחנומאמינים כי שימוש במערכת ניהול תוכן מבוססת קוד פתוח היא כמעט בלתי נמנעת. זה הופךאת הלקוח לבלתי תלוי בספק, מאפשר לו לשנות אותו, להעביר את הטיפול בו לספק אחר, ולחייבאת הפסק לזמני תגובה ושירות טובים יותר.  אנו מאמינים כי הקוד הפתוח יוצר מערכות ניהול תוכן טובות יותר, שכן השימוש בקוד, פתוחלקהיליית משתמשים רחבה בכל העולם, שכולם יוזמים חידושים, בוחנים את טיב הקוד,ומדווחים על תקלות ובעיות אבטחה. כתוצאה מכך, תוכנה שכתובה בקוד הפתוח היא איכותיתיותר, מאובטחת יותר, מודולרית יותר, ונהנית מגרסאות מתקדמות בתדירות גבוהה יותר1. התאמת מערכת ניהול התוכן לפונקציה העיקרית שהאתר צריך למלאמה המטרה העיקרית של האתר? האם עליו לשמש כבלוג? חנות מסר אלקטרוני? רשת חברתית?אתר תדמית פשוט?  מטרת האתר משפיעה במידה רבה על בחירת הפלטפורמה שתומכת בצורה הטובה ביותרבפונקציה העיקרית של האתר.  2. מערכת ניהול תוכן עם ממשק משתמש אינטואיטיביממשק המשתמש של מערכת ניהול התוכן צריך להיות ברור ופשוט גם למשתמש מחשב בעל ידעועריכה של דפים, הוספת תמונות, קישור לתפריטים, וכיו"ב  3. עורך טקסט WYSIWYGWYSIWYG או (What You See Is What You Get) או "מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל",הוא למעשה ממשק תוכנה גרפיים שמאפשר למשתמש לערוך מסמך מחשב, בפורמט שנראהבסופו של דבר באופן דומה גם למשתמש הקצה.  הדוגמא הנפוצה ביותר היא ההגיה, שכן בעת בחירת בגופנים שונים, או תמונות, המסמך משתנהבדיוק כפי שמשתמש הקצה שעורך את המסמך התכוון. באופן דומה ישמם ממשקי WYSIWYGשמאפשרים לערוך טקסט בעמודי אינטרנט, גם למי שאינם מתכנתים. הממשקים המתקדמיםמאפשרים להעתיק מסמך WORD כמו שהוא, והמערכת יודעת לתרגם את הטקסט והעיצוב שלומאפשרים להעתיק מסמך WORD כמו שהוא, והמערכת יודעת לתרגם את הטקסט והעיצוב שלולפורמט HTML מדויק.4. יצירת קוד פשוטה וקלה לקריאה על ידי מנועי החיפושמערכת ניהול תוכן טובה, מפשטת מאד תהליכי בניית אתרים, ככל שהפונקציונליות שלהתואמת למטרה העיקרית של האתר, כך נעשה שימוש מופחת בסקריפטים מיותרים. הפחתתהשימוש בסקריפטים מזרזת את זמני הטעינה של העמודים, ומשפרת את סיכויי קידום האתרבמנועי החיפוש.אנחנו משתמשים כיום במספר מערכות ניהול תוכן בניהן: Joomla ,Word Press ,Drupal ,Magento ,Oscommerce ואחרות.מגוון המערכות מאפשר התאמה מייטבית לכל לקוח.

פיתוח אתר אינטרנט הוא תהליך בעל השלכות תקציביות, וארגוניות לא פשוטות לכל עסק.אתרי אינטרנט רבים מדי נבנים ללא הכנה ייסודית, על ידי קבוצה קטנה של עמיתים בארגון, במנותק ממחלקות אחרות ולמעשה מחמיצים את ההזדמנות לתת ביטוי לכל המטרות הארגוניות שניתן לייעל באמצעות האינטרנט. התוצאה היא אתר "רזה" יחסית , שלא נהנה ממשאבים ותשומת לב כלל ארגונית.השאלות המרכזית שתהליך האיפיון אמור לענות עליהן: