+ קטגוריית המאמרים

בניית אתר קופונים

בניית אתר קופונים
בניית אתר קופונים
פלטפורמת אתרי הקופונים שלנו כוללת פתרון מקיף לניהול אתרי דילים יומיים. 
הייחוד של הפלטפורמה הינו שהיא מאפשרת לנהל מספר זירות וערוצי שיווק במקביל ובנוסף הלקוחות שלנו נהנים מכלים מתקדמים של שיווק ויראלי וחיבורים למועדוני לקוחות גדולים שאפשרים לאתרים נקודת פתיחה מצויינת לקידום המכירות באינטרנט.

 

 
 
ניהול דיל יומי
בניית אתר קופונים
אתרי קופונים מאופיינים ביכולת לנהל במקביל מספר עסקאות קופונים מסוג דיל יומי - מוגבלות בזמן. מנהל האתר יכול להוסיף ולעדכן בקלות עסקאות חדשות באמצעות ממשק משתמש נוח במיוחד. היתרון של המערכת הוא הדינמיות הרבה שלה.דוגמאות לסיווגים שהטמענו באתרי דילים שנבנו באמצעות המערכת : רמות מחיר משתנות של דמי משלוח, אחוז הנחה משתנה בהתאם לסוגי לקוחות שונים, בחירת מידות וצבעים למוצר שיש לו מספר אפשרויות בחירה, דמי משלוח משתנים, בחירת איסוף המוצר מסניף, אזור "אותיות קטנות" המפרט את התנאים למימוש העסקה. המערכת היא דינמית מאד וניתן להוסיף שדות וסיווגים נוספים לפי צרכי הלקוח.
 
משלוח מייל יומי
בניית אתר קופונים
מערכת הדילים שלנו מאפשרת לגולשים שנרשמו בעבר באתר לקבל התראת דואר אלקטרוני לגבי דילים חדשים שמפורסמים מידי יום. המערכת יכולה לדוור באופן אוטומטי עשרות אלפי מיילים ביום באמצעות מערכת סנכרון ( crontask ) שמופעלת משרת האחסון. מנהל האתר יכול לשנות את הגדרות המשלוח האוטומטי ולמנוע מהמערכת לשלוח דיוור יומי בימים ספציפים (למשל שבתות וחגים).
 
שיווק ויראלי
בניית אתר קופונים
המערכת כוללת פיצ'רים מתקדמים וייחודיים המפשרים לקדם את פעילות השיווק בצורה ויראלית. כלים אלו מוכיחים את עצמם מידי יום עבור לקוחותינו ביכולת שלהם למשוך גולשים חדשים לאתר תוך הקטנה משמעותית של הוצאות הפרסום באינטרנט.
 
הפצה באתרי אגרגציה
בניית אתר קופונים
המערכת מפיקה באופן אוטומטי קובץ XML שיודע להתחבר לכל אתרי האגרגציה המוכרים כגון : קליקה, getitall , daily deals, תבוא ואחרים.
 
התאמת למנועי חיפוש
בניית אתר קופונים
מערכת הינה ידידותית מאד למנועי החיפוש והותאמה במיוחד לעמוד בדרישות האופטימיזציה של גוגל, לרבות תגיות מטא, כותרותh1-h2-h3 , URL ידידותי לגוגל, קוד המותאם לסטנדרטים של w3c, מהירות טעינה מהירה של עמודים ועוד.
 
מערכת ניהול תוכן
בניית אתר קופונים
פלטפורמת הדילים היומיים מבוססת על מערכת ניהול התוכן המתקדמת של ג'ומלה. המערכת מאפשרת למנהל האתר ליצור ולעדכן את עמודי המידע השונים באתר, לשלוט בסגנון העיצוב של כל עמוד, ולהוסיף פונקציות ואפליקציות נוספות שפותחו עבור ג'ומלה לרבות : פורומים, גלריות, ממשקים לפייסבוק וגוגל פלוס, הרשאות, ניהל מסמכים, ניהול פרויקטים וכיו"ב.
 
דילים קודמים
בניית אתר קופונים
תצוגת עסקאות אחרונות. מבקרי אתרי הקופונים אוהבים להתרשם מהעסקאות האחרונות שהיו באתר וכך גם בעלי עסקים פוטנציאלים שרוצים להתרשם מיכולת המכירה של האתר, לפני שהם מסכימים לתת הנחה גורפת על מוצרים שלהם. תצוגת עסקאות עבר היא גם דרך מצויינת לקדם את האתר בגוגל ולמשוך גולשים לעמודי מידע שעוסקים בדילים שונים. למנהל האתר יש אפשרות להחליט לבטל את התצוגה של דילים שהסתיימו שהוא אינו מעוניין להציגם.
 
סליקה מאובטחת
בניית אתר קופונים
המערכת תומכת בתקן PCI2 , כך שמבקרי האתר מוגנים מפני שימוש לרעה בכרטיס האשראי שלהם. לאחר שגולש סיים את תהליך ההזמנה ולחץ "צ'ק אאוט" הנתונים מועברים בצורה מוצפנת ומאובטחת אל חברת הסליקה ונבדקים שם. לאחר שחברת הסליקה מחזירה תשובה לגבי תקפות הכרטיס נשמרים במערכת ההזמנות פרטי הלקוח בצורה מאובטחת, למעט פרטי האשראי. ניתן לחבר את המערכת לכל חברות הסליקה המוכרות כיום לרבות: pay pal , טרנזילה , פלא קארד, קארד גארד, דטא טרנס (סליקה באירופאה) ורבים אחרים.
 
ניהול נרשמים לאתר
בניית אתר קופונים
המערכת מציגה לגולשים עמוד רישום ברור ופשוט להצטרפות לדיוור היומי. ניתן להרשם לכל הקטגוריות או לקטגוריות נבחרות בהן הגולש מעוניין לקבל מידע. למנהל הרשת יש אפשרות לייבא רשומות של מנויים מקובץ אקסל או לייצא רשומות מנויים לצורך גיבוי והפקת דוחות.
 
אחסון וגיבוי
בניית אתר קופונים
האתר דורש אחסון בחבילת VPS המשתמשת ב IP ייחודי לצורך משלוח כמות גדולה של הודעות יומיות. במסגרת דמי האחסון לקוחות Dreamview נהנים מתמיכה טכנית, אחריות, אבטחת מידע ברמה גבוהה, גיבויים יומיים אוטומטיים שנשמרים ב-2 שרתים שונים לצורך הבטחת 100% שרידות כנגד מתקפות האקרים.
 
מערכת ניהול דיוור
בניית אתר קופונים
גולשים שהוסיפו את המייל שלהם לרשימת התפוצה יקבלו לתיבת הדואר שלהם דיוור יומי שמכיל את העסקאות החדשות שעודכנו באתר. מנהל האתר יכול לבחור לשלוח הודעות דואר למנויים בודדים או לקבוצה מוגדרת של מנויים. המערכת כוללת תבניות מעוצבות למשלוח הודעות יזומות במבנה שונה מתבנית הדיוור היומי, למשל : ברכות לחגים, הודעות על פונקציות חדשות, הודעות לספקים /משקיעים וכיו"ב.
 
מערכת קונפיגורציה
בניית אתר קופונים
הפלטפורמה מאפשרת תחזוקה נוחה ויעילה של כל מרכיבי האתר. מנהל האתר יכול להוסיף בקלות תבניות עיצוב חדשות, לשנות הגדרות דוא"ל, לשנות תזמון משלוח הודעות דיוור יומי, לשנות תבניות משלוח של אישורי קופונים, להגדיר sub domains חדשים לצרכי שירות לקוחות ועמודי נחיתה שיווקיים וכיו"ב.
 
תגובות גולשים
בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת למשתמש לפרסם ביקורות ותגובות לגבי העסקה באמצעות מנגנון facebook comment.
 
תצוגת מפה
בניית אתר קופונים
אפשרות לתצוגת מיקום העסק בו ניתן לממש את הקופון על גבי google maps . המערכת מאפשרת להציג את מפת בית העסק גל גבי מפת גוגל באופן אוטומטי מבלי שיש צורך להטמיע סקריפטים מסובכים כמו שנדרש במערכות אחרות.
 
תוכניות שותפים
בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת ניהול של שיתופי פעולה עם אתרים אחרים תוך מעקב אחר נתוני החשיפה/קליקים/מכירות שהניב שיתוף הפעולה.
 
דוחות וסטטיסטיקה
בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת להפיק דוחות לכל פרמטר מידע שנדרש. מנהל האתר יכול לקבל דוחות על מכירות, דילים, משתמשים, בעלי עסקים, שיתופי פעולה ועוד. הפלטפורמה שפיתחנו כוללת מרכיב CRM ייעודי שמאפשר ניהול יעיל של תהליכי השיווק והמכירות. המערכת מאפשרת ייצוא של דוחות לאקסל באמצעות פורמט CSV. ניתן לחבר את האתר בקלות לכל מערכת סטטיסטיקה נדרשת לרבות Google Analytics.
 
חבר מביא חבר
בניית אתר קופונים
המערכת מאפשרת לגולשים לשלוח קישור לעסקאות לחברים שלהם דרך פיצ'ר "שלח לחבר", באמצעות לינק ייחודי שהמערכת מפיקה עבורם. שיתוף יכול להעשות ע"י דואר אלקטרוני, פרסום פוסט בפייסבוק או טוויטר וכו.. במידה וגולשים נוספים יצטרפו לדיל היומי, המשתמש שיזם את השיתוף יכול להרוויח בונוסים והטבות ברכישות הבאות בהתאם להגדרות מנהל האתר. למנהל האתר יש הרשאות לאפשר או לא את חברים ספציפיים או הפניות ספציפיות וכמובן להחליט מהו הבונוס שיינתן בעבור הפניה ותאריך התוקף של ההטבה.
 
ניהול הזמנות
בניית אתר קופונים
המערכת כוללת ממשק ניהול הזמנות נוח המאפשר למנהל האתר להפיק דוחות מכירה על פי תאריכים / עסקאות אושרו או או נדחו על ידי חברות כרטיסי האשראי וכל קריטריון אחר שהוגדר במערכת.
 
משלוח אישור עסקה
בניית אתר קופונים
ברגע שהעסקה הושלמה, המערכת תשלח את אישור לעסקה שהוא למעשה קופון להדפסה לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש. המשתמש יכול גם להוריד את הקופון מאזור החשבון האישי שלו. אישורי הדילים הם קודים ייחודיים שהמערכת הקצתה לכל לקוח שרכש את העסקה. למנהל הרשת יש אמצעים לעקוב אחרי אישורי הדילים היומיים ואף ולייצא אותם לאקסל. בנוסף, ניתן לשנות את הסטאטוס של אישור הדיל ל"נוצל" ו"לא נוצל". בעלי עסקים יכולים לצפות ולייצא את אישורי הדילים בהתאם להרשאות של מנהל האתר.
 
משלוח הודעות ללקוח
בניית אתר קופונים
כאשר עסקה הושלמה, המערכת תשלח אישור של הדיל לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש. המשתמש יכול להדפיס את הקופון באופן מיידי או להוריד את הקופון מאוחר יותר באזור החשבון האישי שלו. אישורי הדילים מסומנים בקודים ייחודיים שהמערכת הקצתה לכל קופון. בעלי עסקים יכולים לצפות ברשימת הקופונים שהצטברה וכם לייצא את הרשימה לאקסל בהתאם להרשאות של מנהל האתר.
 
פרטי עסק
בניית אתר קופונים
מהלך השנים פיתחנו מאות אתרי תדמית ואתרי מסחר אלקטרוני , באמצעות מערכות ניהול תוכן מבוססות קוד פתוח לרבות דרופל, ג'ומלה, Magento, Oscommesrce ועוד. בנוסף פיתחנו מומחיות בכל תחומי השיווק באינטרנט באמצעות קידום אתרים ופעילות ברשתות חברתיות ותוכניות שותפים. המטרה העיקרית שלו בכל פרויקט היא לעצב אווירה וליצור רעננות שתרשים את הלקוח ותציג את המסר של החברה בצורה האסטטית והאפקטיבית ביותר.
 
אם הנך מעוניין לשמוע פרטים נוספים, השאר לנו פרטים ונציג החברה יחזור אליך בהקדם

 

 
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט