+ קטגוריית המאמרים

אתר אינטרנט דינמי

אתר אינטרנט דינמי
בימים הראשונים של האינטרנט היו רק עמודים סטטיים אשר נוצרו בתוכנת עיצוב כזו או אחרת. כל עדכון של האתר דרש התערבות של חברת עיצוב אתרים. הגישה היום השתנתה וגופים רבים מעדיפים לבנות אתר אינטרנט דינמי בעל מערכת ניהול שמאפשר לבעל האתר יכול עדכון עצמית.
אתר אינטרנט דינמי יקר מעט יותר בעלויות הפיתוח אבל היתרונות הם רבים. ברמה בסיסית, אתר אינטרנט דינמי מאפשר לבעל האתר את היכולת לעדכן ולהוסיף תכנים חדשים לאתר. לעומת זאת באתר סטטי כל עדכון של חדשות, אירועים, מוצרים חדשים - מחייבת התערבות של מתכנת. אתר אינטרנט דינמי מאפשר פעולת עדכון באמצעות ממשק משתמש פשוט. היכולת לעדכן תכנים מאפשרת את האינטרקטיביות שאנחנו מכירים מאתרים מודרנים שאנחנו גולשים בהם, החל מהעלאת תמונות ומסמכים, הוספת תגובות, לוחות מודעות, פורומים וכו. במרבית האתרים הדינאמיים תכונות אלו מובנות כבר במערכת הבסיסית.

 

אתר איטרנט דינמי – להוסיף ולעדכן עמודים ברגע

כיום כל אתר אינטרנט דורש עדכון. דרישה זו היא קריטית בעידן של מנועי חיפוש שמדרגים גבוה יותר אתרים שבהם רמת העדכון והרלוונטיות היא גבוהה. הקמה של אתר דינמי עדיין מאפשרת לשמור על עיצוב מוקפד לכל עמוד, אולם התוכן של כל עמוד נבנה בכל פעם מחדש כאשר גולש מבקר באתר, עפ"י המידע המעודכן המצוי בבסיס הנתונים של האתר באותו רגע.
 

מה חשוב לעדכן ומה אפשר להשאיר קבוע ?

נניח שיש לכם עסק לתיווך נדל"ן המייצג מספר נכסים להשכרה. באמצעות אתר איטרנט דינמי או מערכת ניהול תוכן תוכלו להוסיף, לעדכן פרטים אודות נכסים שיש ברשותכם בכל רגע נתון. לקוחות המחפשים אחר דירות ובתים יוכלו לקבל את המידע העדכני בכל רגע נתון. מספר העמודים הדינמיים של אתר האינטרנט הינן ללא הגבלה כך שתיאורטית כמות הנכסים שתוכלו לפרסם היא אינסופית. הקמת אתר חדש מחייבת כמובן תכנון קפדני. ככלל עמודים הנוגעים למידע כללי אודות החברה הינם עמודים ללא רמת עדכון גבוהה. לעומת זאת עמודי חדשות, עמודי מוצרים, ועמודים המציגים סטטוסים שונים ללקוחות הינם עמודים הדורשים רמת נגישות ועדכניות גבוהה יותר.
 

עמודים דינמיים מורכבים – מותאמי גולש

ככל שתוכן האתר מכיל יותר מידע , כך יכבד על הגולש להגיע למידע שרלוונטי לגביו. אתר אינטרנט דינמי, מאפשר להוסיף מנוע חיפוש פנימי אשר מסייע למחפש להגיע למידע עפ"י הקריטריונים הרצויים לו.

דוגמא לעמודים דינמיים מורכבים יותר הינם עמודים שנוצרים באמצעות מערכות פרסונליזציה מורכבות אשר אוספות מידע בנושא העדפות של הגולש או של גולשים בעלי פרופיל דומה. מערכות כאלו יודעות להציע לגולש שביקש לרכוש מוצר מסוים, מוצרים משלימים או מוצרים נוספים שנרכשו ע"י גולשים אחרים שרכשו מוצר כמו שלו. אין ספק שטכנולוגיות אלו הופכות את חווית הגלישה לנעימה יותר ואפקטיבית יותר הן מבחינת הגולש אשר מקבל את מה שהוא זקוק לו והן לבעל האתר אשר מפיק יותר מכל ביקור באתר.
 

סיכום

אתר אינטרנט דינמי ומעודכן מייעל מאד את עבודת הארגון ומשפר מאד את התוצאות ושביעות הרצון של המשתמשים באתר. סוג זה של פיתרון מבטל את הצורך לפנות שוב לחברת בניית אתרים שבחרתם במטרה לעדכן ולשדרג את האתר ,ומעניק לכם שליטה רבה יותר באתר האינטרנט שלכם. תנו למעצבים לעצב – את התוכן תקבעו בעצמכם. 
 

 

היתרונות והחסרונות של אתר אינטרנט דינמי

• אתר אינטרנט דינאמי מאפשר הרבה יותר פונקציונלי
• קל יותר לעדכן
• הזנת תוכן חיונית לקידום אתרים במנועי החיפוש
• ניתן לאפשר לגורמים שונים בחברה לעדכן את האתר במקביל
• יקר יותר לפתח
• עלות אחסון קצת יותר יקרה


חברת Dreamview הינה בעלת ניסיון של כ-10 שנים בבניית אתרי אינטרנט דינמיים ונחשבת לאחת מהחברות המובילות את התחום בישראל.
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט