+ קטגוריית המאמרים

אתר אינטרנט מקצועי

אתר אינטרנט מקצועי
אתר אינטרנט מקצועי
הקמת אתר אינטרנט מקצועי מחייבת התגייסות מלא מצד מזמין העבודה. אחת הסוגיות הקשות בהן מתלבטים בעלי אתרים לעתיד רבים היא בחירה של פלטפורמה מתאימה לאתר שלהם

 

במאמר נידון הקשר שבין החלטה זו לבין איכות התוצאה.
 
בחירת פלטפורמה להקמת אתר אינטרנט מקצועי כקריטריון איכות

לקוח המבקש להקים אתר אינטרנט מקצועי עומד בפני מגוון רחב של אפשרויות. מחקר שוק, ולו השטחי ביותר, יציג לו מערכות ניהול תוכן, שחלקן חינמיות וחלקן בתשלום, אשר מאפשרות להקים אתר מאפס. בחירה בין הפלטפורמות השונות עשויה להיות קשה ומתאגרת ללקוח חסר נסיון, אשר שואף לאיכות בתוצאה, אך לא תמיד יודע להגדיר אותה.  יחד עם זאת, מחקר מעמיק ויסודי עשוי להבהיר את המצב.

אחד הפרמטרים המשכנעים ביותר של איכות הוא פופולריות. לכן לצורך בחירת פלטפורמה להקמת אתר אינטרנט מקצועי ניתן לעיין בנתונים סטטיסטיים אשר מסווגים את האתרים הקיימים ברשת (או במגזר מסוים שלה) על פי הפלטפורמות שבאמצעותן נבנו. הבדיקה היא מדגמית, אך ניתן בהחלט להתרשם ממנה.
 

כך, למשל, מחקר שבוצע בקרב מספר רב של חברות במחצית הראשונה של השנה שחלפה מראה כי מערכת ניהול תוכן זוהתה בכ- 16% מכלל האתרים, וכ- 86% מתוכם נבנו על פלטפורמות קוד פתוח המופצות בחינם. 
 

ההתמשקות אתר אינטרנט מקצועי עם פעילות תוכן ברשתות החברתיות
מחקרים מראים כי עלייה של 10% בפעולות חברתיות (כלומר שיתופים, ציוצים, וכו ') הובילו לעלייה של מעל 15% בחודש בהיקף הלידים שהתקבלו דבך אתר אינטרנט בחודש נתון. תוכן מקצועי שפורסם באתר אינטרנט גורם למעורבות גבוהה יותר בקרב הגולשים ובהמשך לתנועה גדולה יותר. להלן מספר טיפים לשיפור להגברת מעורבות הגולשים באתר אינטרנט מקצועי :

השתמש בתמונות באיכות גבוהות וסרטוני וידאו (במיוחד עם תכונת ההפעלה האוטומטית של You tube או פייסבוק), כאנשים נמשכים לתוכן חזותי.

שלב באתר אייקונים וכפתורים המעודדים שיתוף

ערוך תחרויות תוכן/שיתוף בקרב הגולשים.

אפשר מנגנוני דירוג לשתף ברשתות חברתיות (מקובל יותר באתרי מסחר אלקטרוני אבל גם באתרים רגילים).

אתר אינטרנט מקצועי ועיצוב רספונסיבי

כיום, בניית אתר מקצועי מחייב שימוש בעיצוב רספונסיבי. אתר אינטרנט מקצועי חייב להתאים את עצמו לעולם המכשירים הניידים. מעצבי אתרים חייבים להקפיד על תקינות עיצוב האתר במגוון של מכשירי סמארטפון ומגוון רב של דפדפנים. נקודה חשובה נוספת שאתר מקצועי חייב להביא בחשבון היא תאימות לאתרי מדיה חברתית, שיתופיות, עיצוב ורטיקלי והנעה לפעולה יעילה.

לסיכום, ניתן ללמוד מהנתונים שבעת הקמת אתר אינטרנט מקצועי חשוב ביותר לגבש קריטריונים ברורים של איכות. גיבוש כזה צריך להתבצע בעזרת אנשי מקצוע מנוסים. בחירת מערכת ניהול תוכן, או עצם ההחלטה להתבסס על מערכת כזאת בעת ההקמה נתונים לשיקול דעתו המקצועית של בונה אתרים מומחה, ואינם מהווים קריטריון לאיכות.

 
אם הנך מעוניין לשמוע פרטים נוספים, השאר לנו פרטים ונציג החברה יחזור אליך בהקדם

 

 
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט