+ קטגוריית המאמרים

בניית אתרים דינמיים

בניית אתרים דינמיים

היתרונות של בניית אתרים דינמיים 
 

1. הפרדת העיצוב מהתוכן - בניית אתרים דינמיים מאפשרת שימוש בתבניות שמופרדות מהתוכן. היתרון הגדול נובע מכך שכאשר נדרש שינוי בעיצוב האתר , ניתן לשנות רק את התבנית וכל העמודי התוכן יוצגו עם התבנית החדשה, ללא צורך לשנות כל עמוד בנפרד.
 

2. יצירת תוכן עצמית - בניית אתרים דינמיים מבוססת על  מערכת ניהול תוכן בנוי על בסיס נתונים ולמעשה מאפשר למשתמש ליצור בעצמו מאות או אלפי דפים באתר, ללא צורך לעצב בעצמו כל אחד מהם בנפרד.

3. ריבוי משתמשים וקלות הפעלה - אם בארגון שלכם יש מספר גורמים שצריכים לעדכן את התכנים, בניית אתר דינמי תאפשר לכולם לעדכן את החלקים הרלוונטים להם במקביל וללא הפרעה אחד לשני. האחראים על עדכון התוכן יכולים לגשת למערכת ניהול התוכן מכל מחשב עם חיבור לאינטרנט. עורכי התוכן אינם נדרשים לידע כלשהו בתכנות . הם יכולים לכתוב טקסט ב WORD ולהדביקו ישירות לתוכן מערכת ניהול. התוכן בנוסף מועד התחלת הפרסום של כל עמוד, נשלט על מנהל המערכת, כך שניתן לעבוד על טיוטות עוד לפני פרסומם לגולשים.
 

4. סקלביליות - בניית אתרים דינמיים כוללת ממשק ניהול שמאפשר הוספה של תכונות חדשות כגון : פורומים, בלוגים, סקרים, באנרים, מסחר אלקטרוני ועוד, לאתר הקיים, ללא צורך לפתח אתר חדש ולהעתיק שוב את התכנים שכבר נמצאים באתר.
 

5. התאמה מירבית למנועי חיפוש - מרבית מערכות ניהול התוכן מותאמות היום לדרישות של מנועי החיפוש. חברות שעוסקות בקידום אתרים מעדיפות לעבוד עם אתרים מבוססי תבניות, מאחר והטמעת השינויים קלה יותר ויש צורך לבצע אותה פעם אחת בכל תבנית במקום לתקן כל עמוד בנפרד. לכן גם תוצאות קידום האתרים מורגשות במהירות רבה יותר.
 

מסקנה

בניית אתרים דינמיים המבוססים כל מערכות ניהול תוכן הינה כלי הכרחי לחברה. קשה למצוא היום חברות בניית האתרים שבונות אתרים ללא מערכות ניהול תוכן. בניית אתר באמצעות מערכת ניהול תוכן תסייע לכל ארגון לשמור על אתר עדכני, עם גמישות רבה והתאמה לצרכים המשתנים של הארגון.

מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט