+ קטגוריית המאמרים

איך לבנות אתר

איך לבנות אתר

בניית אתר אינטרנט מחייבת תכנון נכון והגדרת מראש של מטרת האתר, קהלי מטרה והמסרים העיקריים שהאתר צריך להעביר. 
 

לא משנה במה האתר יעסוק, חשוב לתכנן מראש את פריסת הדפים באתר, האם יהיה סאונד באתר? האם נדרשת גרפיקה איכותית?

סוגיה מרכזית בשאלה - איך לבנות אתר? היא בחירת מערכת ניהול התוכן באתר. ישנן בשוק היום מערכות ניהול תוכן רבות שמאפשרות לעדכן את האתר בקלות באמצעות ממשק משתמש נוח. בעת קבלת הצעות מחיר כדי לבקש לראות את המערכת של הספק , על מנת לראות אם היא נוחה לשימוש האישי שלך.

נושא מרכזי נוסף במענה לשאלה איך לבנות אתר? שצריך לתת עליו את הדעת הוא קידום האתר במנועי החיפוש . ישנן טכנולוגיות שאינן מאפשרות סריקה על ידי מנועי החיפוש, ובכך פוגעות באפשות שלהם לדרג את האתר בתוצאות חיפוש.
 

לפני התחלת ההתקשורת עם הספק יש לבדוק מהי הטכנולוגיה שבה נבנה האתר ולבקש לראות דוגמאות לתוצאות דירוג של אתרים אחרים שהוא בנה בתוצאות של מנועי החיפוש.
 

כתיבת התוכן באתר

כתיבה נכונה של התוכן באתר חשובה מאד הן לגולשים והן למנועי החיפוש. כתיבת משפטים קצרים, שימוש בכותרות, שימוש בלינקים פנימיים, כאשר רוצים להרחיב בנושא /תחום פעילות אחר בעמוד נפרד. כל אלו יוצרים אתר קריא יותר ויעיל יותר.
 

אחסון האתר - למרות שמדובר בשירות שניתן בסוף תהליך בניית האתר, זוהי נקודה מאד חשובה בשאלה - איך לבנות אתר? שתי נושאים שכדאי לתת עליהם את הדעת: מהו המפרט הטכני של השרת עליו יושב האתר? האם האתר חייב להתארח על גבי השרת של הספק או שניתן להעבירו לשרת אחר שנמצא בשליטת הלקוח? מומלץ לא לחסוך בסעיף זה, מאחר והנזק של אובדן לקוחות ופגיעה במוניטין עלולים להיות יקרים מאד בהשוואה להוצאה נוספת של דולרים בודדים בחודש. יש לוודא כי ספק האחסון יהיה זמין עבורך 24 שעות, וכי מדובר בחברה עם ניסיון וצוות מקצועי של מספר אנשים. כמו בכל רכישת שירות חדש - כדאי לבקש המלצות.

 


חברת Dreamview מספקת שירותי בניית אתרים למאות חברות מובילות בישראל ובעלת ניסיון מוכח בתחום בנייה וקידום אתרים בארץ ובעולם. איך לבנות אתר? - צור קשר.

מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט