+ קטגוריית המאמרים

בניית אתרים לעסקים

ישנם הרבה נושאים שצריך להביא בחשבון כאשר חושבים על בניית אתרים לעסקים. ראשית, חשוב להבין כי לא משנה מה עושה העסק, אתר האינטרנט היא הדרך הטובה ביותר למשוך לקוחות חדשים בעולם העסקים המודרני.

 

אחד הדברים החשובים ביותר בבניית אתרים לעסקים הוא היכולת למשוך אנשים מכל רחבי העולם. מרבית החברות והתאגידים, למרות שעיקר עיסוקם הוא מקומי, תמיד מעוניינים להרחיב את בסיס הלקוחות והמשקיעים מעבר לים. אתר אינטרנט נגיש לאנשים בכל העולם, ולכן אתר שמעוצב היטב ומעביר את המסרים הנכונים, הוא כלי נהדר לחשיפה בינלאומית.

מאורגן היטב ואינפורמטיבי

המטרה העיקרית של בניית אתרים לעסקים, היא להפוך אותו לכלי מידע מאורגן היטב, ואינפורמטיבי.

אתר האינטרנט של החברה חייב להיות מאורגן. אנשים רבים נרתעים מאתרי תאגידים כי הם נראים גדולים מדי, מסובלים, ומבלבלים. מרביתנולא רוצים להתמודד עם ארגונים "גדולים מידי" , כי אנחנו עלולים לקבל את הרושם שמדובר בארגון בירוקרטי ויקר.


לכן, חשוב מאד שדווקא אתר האינטרנט ישדר "קלילות" תוך יכולת נגישות מהירה למידע עבור הגולשים.

מידע הוא גורם מרכזי בכל הנוגע לפיתוח והצלחת אתר החברה באינטרנט. יותר תוכן משמעותו יותר צורות חיפוש שבהם ניתן יהיה להגיע אל החברה. לכן חשוב לפרט ככל האפשר על פעילויות החברה והחברות הקשורות.

פרטים ליצירת קשר

עבור גולשים רבים אחת הבעיות עם תאגידים הוא בהתמודדות עם יצירת קשר עם אנשי הקשר הנכונים. מחקרים הראו כי אנשים רבים טוענים כי הבעיה הגדולה ביותר שלהם בעבודה מול ארגונים גדולים היא שהם לא יכולים למצוא את איש הקשר הנכון בארגון ושפנייה דרך טופס צור קשר "הולכת לאיבוד".

פירוט היחידות העיסקיות עם אפשרות ליצירת קשר ישיר עם כל אחד מהם, הם שירות נדרש באתר של תאגיד על מנת לשפר את התקשורת עם הציבור.

עיצוב מקצועי

לתאגידים רבים יש אתרי אינטרנט אשר נתפסים למשתמש הפשוט באופן קר, מנוכר, ולא ידידותי. לעתים קרובות, זה גורם לאנשים לנטוש את האתר ולפנות לאתרים אחרים, במיוחד אם עיצוב האתר שלהם הוא מזמין יותר. לכן תהליך בניית אתרים לעסקים חייב לודא בין כי האתר המתוכנן יהיה ידידותי, נגיש ובעל עיצוב נוח להתמצאות ולהתרשמות המבקרים.


עדכון ותחזוקה

גורם נוסף שיש לזכור כאשר בוחנים על בניית אתרים לעסקים הוא - עדכניות. על אתר נדרש לעדכונים מידי פעם. לכן חשוב מראש לדאוג שחברת בניית האתר תספק הסכם תחזוקה גם מעבר לשלב הראשון של העלאת האתר לאוויר.

 

מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט