+ קטגוריית המאמרים
להלן רשימת תכונות עיקריות לאתר מכירות פומביות. באתרים שונים שפיתחונו לנו תכונות רבות נוספות. לקבלת ייעוץ ראשוני אם מוזמנים לפנות אלינו.

פייסבוק הוא מנוע אינטרנטי רב עוצמה עם כמיליארד אנשים שמשתמשים בשירותי האתר כדי לתקשר ולשתף מידע עם חבריהם. בהיבט של מסחר אלקטרוני נשאלת השאלה האם הגולשים יסכימו ללחוץ "לקניה" כפי שהם לוחצים "לייק".

אתרי מסחר אלקטרוני ממירים 1-4% מהכניסות שמגיעות לאתר בממוצע. לעומת זאת, ישנם אתרי מסחר אלקטרוני הממירים יותר מ-15% מהמבקרים שלהם. אז איך הם עושים

עשר תחזיות לעתיד המסחר האלקטרוניהקנייה האישית כבר משנה את הדרך שבה אנו מוצאים, קונים וממליצים על מוצרים לחברינו. אולם, מנקודת מבט עסקית, מהו הדבר הבא העומד לתפוס את תשומת הלב של הקונים?

יתרונות וחסרונות של בניית אתרי מג'נטולמי שמחפשים תוכנת eCommerce המאפשרת סקלביליות (גידול לאורך זמן בפיצ'רים) טובה, בניית אתר במג'נטו יכולה להיות הפתרון המתאים. Magento היא פלטפורמת אינטרנט לבניית אתרי מסחר אלקטרוני. בעולם המסחר מג'נטו משמשת כיום הן עסקים קטנים שרק מתחילים את דרכם האלקטרוני והן עסקים גדולים . דוגמאות לאתרי מג'נטו ניתן למצוא ב:http://magento.com/customers/customer-showcase

ריכוז המידע הרגיש שמוחזק באתרי מסחר אלקטרוני הופך אותם ליד מועדף להאקרים ונוכלים.  לפני שרק מתחיל בהקמת אתר מסחר אלקטרוני, מומלץ למנוע מראש את חורי האבטחה הידועים. הטיפים במאמר זה מתארים מספר נקודות תורפה הנפוצות ביותר. בכל מקרה מומלץ לבצע בדיקות מקיפות יותר הנדרשות ממילא ע"י חברות כרטיסי האשראי לפני מתן מספר ספק המאפשר סליקה און-ליין.

הקמת חנות וירטואלית שונה מהקמת חנות מסורתית בכך שניתן בקלות לעקוב אחרי ההתנהגות הצרכנית של הלקוחות בחנות, ולהסיק מכך מסקנות.   המאמר מדגים את השימוש בכלים האנליטיים של גוגל בחנות תיקים מקוונת.

פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלנו כוללת פתרון מקיף לניהול חנויות וירטאליות מתקדמות.  הייחוד של הפלטפורמה הינו שהיא מאפשרת לנהל מספר זירות וערוצי שיווק במקביל ובנוסף הלקוחות שלנו נהנים מכלים מתקדמים של שיווק ויראלי וחיבורים למועדוני לקוחות גדולים שמעניקים ללקוחות שלנו נקודת פתיחה מצויינת לקידום המכירות באינטרנט