+ קטגוריית המאמרים

בניית אתר לחברה

בניית אתר לחברה
בניית אתר לחברה
בעזרת אמצעי הפרסום ושיווק באינטרנט אפשר למשוך גולשים כמעט לכל אתר.

 

השאלה החשובה היא האתר יגרום להם לרצות לקנות או לפנות את העסק? בימים אלו, לא צריך הרבה ידע לצורך בניית אתר לחברה. כל אחד בבית יכול לבנות לעצמו אתר באמצעות פלטפורמות ידידותיות כמו wix או webydo ובכל זאת, חברות רבות - גדולות כקטנות מבינות כי לא זו הדרך לנצל את פוטנציאל האינטרנט על מנת להגדיל את הפעילות העסקית.

 

 
להלן מספר טיפים לבניית אתר לחברה:
הגדרת מטרות במסמך איפיון
בדרך כלל הנקודה הראשונה של הדיון עם הצוות האחראי לבניית אתר לחברה הוא עיצוב סקיצות. ההנהלה תמיד עסוקה מידי ורוצה לראות אב-טיפוס מוכן. יחד עם זאת זהו מכשול שאנו נתקלים בו כמעט בכל תהליך של בניית אתר לחברה - אין עיצוב שלא עונה לצורך מוגדר. כדאי תמיד להתחיל את תהליך בניית האתר עם הכנת מסמך איפיון מסודר הכולל רשימת מטרות ארגוניות ברורה, ולמדוד מולו את תוצאות הביניים בכל שלב של הפרויקט.
מיהו קהל היעד שלך?
הידיעה על מי יהיה קהל היעד שלך תסייע להתאים את האתר ליעדים העסקיים של החברה בצורה טובה יותר. ממולץ להשקיע מספיק זמן כדי להכין מסרים שמתאימים לגולשים דוברי שפות שונות, ובעלי תחומי עניין שונים בחברה : משקיעים, לקוחות פונציאלים של חטיבות עסקיות שונות, גיוס עובדים, וכו.
 
ניווט נוח ושימושיות גבוהה
האם אתה זוכר כמה פעמים הרגשת שאתה הולך לאיבוד באתרי אינטרנט? ישנן חברות עם מוצרים וטכנולוגיות נהדרות, שלא מצליחות להעביר את המסר הנכון בחלון הראווה שלהן - אתר האינטרנט של החברה. בניית אתר לחברה מחייבת יצירת סרגלי ניווט נוחים לשימוש, תכנון נתיבי גלישה לעמודים החשובים באתר והפניה אלגנטית אליהם מעמודים שונים באתר. אם יש לך הרבה מה לומר - כדאי שתגיד את זה ברור, ותאפשר למי שמגיע אליך לאתר למצוא את מה שהוא מחפש בקלות.
תאימות לדפדפנים פופולארים ולמובייל
חשוב מאד בסיום תהליך בניית אתר לחברה לוודא כי הוא מוצג היטב על מרבית הדפדפנים הפופולריים וכן למכשירי הסמארטפון הקיימים בשוק.. למעלה מ60% מתעבורת האינטרנט מבוצעת כיום דרך מכשירי סמארטפון וטאבלטים. כדאי לזכור את זה. 
 
 
אם הנך מעוניין לשמוע פרטים נוספים, השאר לנו פרטים ונציג החברה יחזור אליך בהקדם

 

 
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט