+ קטגוריית המאמרים

טכנולוגיות בניית אתרים

טכנולוגיות בניית אתרים

מהי הטכנולוגיה הטובה ביותר לבניית אתרים?

כל אתרי האינטרנט, למעט אתרים סטטיים פשוטים מאוד, משתמשים בשפת תכנות אחת נוספת, מלבד HTML לפיתוח האתר. כל אתר מסחר אלקטרוני, טופס רישום מקוון, ניהול תוכן, אינטגרציה או מסד נתונים אפילו פשוט יצטרך להשתמש בסוג מסוים של שפת תכנות, בנוסף ל-HTML.
הטכנולוגיות בניית אתרים הנפוצות ביותר הן : dot NET, PHP, ASP , Coldfusen, J2EE, Perl וכו '. השאלה החשובה היא, מי מהםןהיא טובה יותר? אם תשאל את השאלה בין 3 מפתחים שונים כנראה שתקבל יותר מ-3 אפשרויות. בדרך כל אחד מהם רגיל לעבוד בשפה שונה לכן ידע לדקלם את רשימת הפגמים של ה טכנולוגיות האחרות.
הגישה הנכונה היא שבפועל אין טכנולוגיה שטובה בכל הקטגוריות, ובמאמץ מסויים ניתן להגיע לתוצאות דומות בכל טכונלוגיה. השאלה היא כמה זמן יקח להגיע לתוצאה ובאיזה מחיר.

בהיבט של שירותי אחסון שנדרשים לאתר הוא טכנולוגיות האחסון הנפוצות הן  Windows ולינוקס. שתי הטכנולוגיות האלה משתמשות במסדי הנתונים המשמשים הם Microsoft SQL Server ו-MySQL אשר הם שני מאגרי המידע בשימוש הנרחב ביותר לפיתוח אינטרנט.
 
אחד הגורמים החשובים הנוספים שכדאי להביא בחשבון הוא עלויות התמיכה והשדרוגים בעתיד. ככל שטכנולוגיות בניית אתרים
נפוצה פחות כך קשה יותר למצוא מפתחים שימשיכו לתת לה שירות ולכן עלויות אלו צפויות להיות יקרות יותר. בהיבט הזה עדיפות טכנולוגיות מבוססות PHP כגון ג'ומלה, דרופל וורדפרס אשר נהנות כיום מקהילת מפתחים רחבה מאד הן בארץ והן בקהילת הפרילנס בעולם.
 
יתרון נוסף שקיים ל PHP לעומתNET  הוא היכולת למצוא מודולי קוד קיימים שניתן למנף אותם לחיסכון בעלות ובזמן פיתוח הפרויקט.
מפרסמים את האתר שלנו בפייסבוק שלכם ומרוויחים 5% מכל עסקה שנמכור בעזרתכם.
פרסם בפייסבוק שלך את האתר באמצעות לינק ייחודי שנשלח אליך למייל. כל לקוח שיפנה אלינו וירכוש שירותי בניית אתר יזכה אותך מיידית ב5% מסך העסקה שתועבר אליך בהעברה בנקאית לחשבון שלך או באמצעות ביט