09-9514276

+ קטגוריית המאמרים
אתרים חכמים

הפסיקו להשתמש באתר אינטרנט והתחילו לבנות אתרים חכמים

המשימה המוטלת על אתרים חכמים היא להפוך עיצוב נהדר לזמין לכל אחד באמצעות יצירת סטנדרטים חדשים שמשפרים את האופן בו אנשים יוצרים קשרי גומלין עם עיצוב דיגיטלי ויוצרים אותו. מאתרי אינטרנט ועד אפליקציות ניידות, מכשירי טלוויזיה ומעבר להם, אנו מחויבים ליצור חוויות שמגדירות את העתיד של ממשק המסך. למרות העובדה שישנו צורך להשקיע פעילות רבה כדי להשיג את המטרה שלנו, ככל שאנו מעלים יותר את הסטנדרטים למפרסמים ולמעצבים, כך החוויה הופכת לטובה יותר עבור כל משתמשי הרשת.

ניהול אתר אינטרנט

 

כל מי שהתנסה בניהול אתר אינטרנט יודע כי בפניו משימה כפולה: לגרום לגולשים להגיע לאתר ולהשאיר אותם שם. עדכוני תוכן באתר באינטרנט ושמירתו רלוונטי ככל האפשר הם הדרך המקובלת לעמוד במשימות אלו. להלן כמה טיפים קצרים שיסייעו לכם לניהול נכון של אתר אינטרנט: 

אתר עם מערכת ניהול תוכן
אתר עם מערכת ניהול תוכן הוא אתר שבנוי על בסיס של תוכנה ייעודית, ולא על ידי כתיבת קוד באחת משפות התכנות המקובלות. המאמר דן בסוגים השונים של מערכות ניהול תוכן ובהתאמתם לסוגי האתרים השונים.


אתר עם מערכת ניהול תוכן: נוחות וקלות בהקמה ובתחזוקה

אתר עם מערכת ניהול תוכן הוא אתר אשר הוקם ו/או מנוהל באמצעות שירות מיוחד, ולא על ידי כתיבה או עדכון של קוד. הקמת אתר עם מערכת ניהול תוכן פשוטה יותר כי משתמשת במודולים מוכנים, ואינה מחייבת הכשרה בתחום התכנות; גם העדכון השוטף של האתר נעשה בקלות.

טכנולוגיות בניית אתרים

מהי הטכנולוגיה הטובה ביותר לבניית אתרים?

כל אתרי האינטרנט, למעט אתרים סטטיים פשוטים מאוד, משתמשים בשפת תכנות אחת נוספת, מלבד HTML לפיתוח האתר. כל אתר מסחר אלקטרוני, טופס רישום מקוון, ניהול תוכן, אינטגרציה או מסד נתונים אפילו פשוט יצטרך להשתמש בסוג מסוים של שפת תכנות, בנוסף ל-HTML.