+ קטגוריית המאמרים
הפסיקו להשתמש באתר אינטרנט והתחילו לבנות אתרים חכמיםהמשימה המוטלת על אתרים חכמים היא להפוך עיצוב נהדר לזמין לכל אחד באמצעות יצירת סטנדרטים חדשים שמשפרים את האופן בו אנשים יוצרים קשרי גומלין עם עיצוב דיגיטלי ויוצרים אותו. מאתרי אינטרנט ועד אפליקציות ניידות, מכשירי טלוויזיה ומעבר להם, אנו מחויבים ליצור חוויות שמגדירות את העתיד של ממשק המסך. למרות העובדה שישנו צורך להשקיע פעילות רבה כדי להשיג את המטרה שלנו, ככל שאנו מעלים יותר את הסטנדרטים למפרסמים ולמעצבים, כך החוויה הופכת לטובה יותר עבור כל משתמשי הרשת.

 כל מי שהתנסה בניהול אתר אינטרנט יודע כי בפניו משימה כפולה: לגרום לגולשים להגיע לאתר ולהשאיר אותם שם. עדכוני תוכן באתר באינטרנט ושמירתו רלוונטי ככל האפשר הם הדרך המקובלת לעמוד במשימות אלו. להלן כמה טיפים קצרים שיסייעו לכם לניהול נכון של אתר אינטרנט: 

אתר עם מערכת ניהול תוכן הוא אתר שבנוי על בסיס של תוכנה ייעודית, ולא על ידי כתיבת קוד באחת משפות התכנות המקובלות. המאמר דן בסוגים השונים של מערכות ניהול תוכן ובהתאמתם לסוגי האתרים השונים.אתר עם מערכת ניהול תוכן: נוחות וקלות בהקמה ובתחזוקהאתר עם מערכת ניהול תוכן הוא אתר אשר הוקם ו/או מנוהל באמצעות שירות מיוחד, ולא על ידי כתיבה או עדכון של קוד. הקמת אתר עם מערכת ניהול תוכן פשוטה יותר כי משתמשת במודולים מוכנים, ואינה מחייבת הכשרה בתחום התכנות; גם העדכון השוטף של האתר נעשה בקלות.

מהי הטכנולוגיה הטובה ביותר לבניית אתרים?כל אתרי האינטרנט, למעט אתרים סטטיים פשוטים מאוד, משתמשים בשפת תכנות אחת נוספת, מלבד HTML לפיתוח האתר. כל אתר מסחר אלקטרוני, טופס רישום מקוון, ניהול תוכן, אינטגרציה או מסד נתונים אפילו פשוט יצטרך להשתמש בסוג מסוים של שפת תכנות, בנוסף ל-HTML.

אתרי האינטרנט של היום הם למעשה רק קצו של קרחון נתונים. אתרים של חברות רבות מאפשרים גישה ליישומים ארגוניים שונים באמצעות מערכת הרשאות מתקדמת. למעשה קיים ביקוש גובר מצד לקוחות, ספקים ומשקיעים להעביר יותר ויותר פעילויות לתקשורת מקוונת כדי ליעל ולזרז את התהליכים העסקיים המשותפים.

הקמת אתר לעסק הינה הזדמנות להשיג יתרון תחרותי בנוכחות ובולטות במרחב הדיגיטלי.  הקמת אתר לעסק היא למעשה יצירה של חלון ראווה של העסק, המציג את האיכויות שנהוגות בחברה והסטנדרטים בהם היא פועלת, וכן היא יכולה לשמש כמנוף למשיכת לקוחות פוטנציאלים על ידי בולטות במנועי החיפוש. 

תחום בניית האתרים השתנה מאד בשנים האחרונות עם כניסתן לשוק של מערכות ניהול תוכן מתקדמות. בניית אתרי תוכן מאפשרת לשנות את התכנים באתר לעתים קרובות, אפילו מדי יום. מעבר לעובדה שאין דבר גרוע יותר מבחינה תדמיתית מאתר שכל המידע בוא הוא בן כמה שנים, אתר שהתכנים בו אינן מתעדכנים , עלול להפגע קשה מבחינת הדירוג שלו בגוגל.

בעלי עסקים רבים שואלים את עצמם, "האם אני צריך לשדרג האתר שלי?" ובכן, אפשר להתחיל ולסיים את המאמר הזה עם התשובה הברורה - כן. תמיד יש מה לשפר בעולם האינטרנט מוטה התוצאות אולם בכל זאת להלן מספר שאלות רלוונטיות שחשוב לבחון מעת לעת בהקשר של שדרוג האתר וכן תובנות מעט יותר עמוקות מדוע חשוב לרענן ולשדרג את הטכנולוגיה בה בנוי האתר בעת הזו: